Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Тема АОЕ II CONQUERORнови  
Автор Razor ()
Публикувано14.08.00 10:04



Някой успял ли е да подкара warez версията на AOE II CONQEROR - на MYTH, понеже ми дава че не разпознава видеокартата (VOODOO3, INTEL, RIVATNT2) при положение че съм инсталирал INDEO5, MEDIAPLAYER 6.1, DIrectX 7.1, DirectXMedia 6.1, последния пач за DirectXMedia 6.1, само дето не съм си лепнал снимката на Бил Гейтс до монитора

Тема A kakuv e Win-a ti?нови [re: Razor]  
Автор Masklin ()
Публикувано18.08.00 00:24



Nali znaesh, che Win2k ima problemi s igrite... btw, veche ima MediaPlayer 6.4 i daje 7.0 beta, makar che, ne znam za kakvo e nujen tochno MP na AOE... Ubi me s chichko Bil, mnogo e svejo :) A otkude si vzel AOE II expansion? Ima li kak da go drupna otniakude? 10x

Тема AOE2 Expansion [re: Masklin]  
Автор PiXeL ()
Публикувано20.08.00 16:03



Veche go ima v /seventh na Techno-link-a

Тема AOE2 Expansionнови [re: PiXeL]  
Автор Razor ()
Публикувано20.08.00 20:12



Win-a ми е 98, а горните неща ги пише в NFO то, че трябва да се инсталират. При положение че PiXeL вече ти е дал отговор за това откъде можеш да го вземеш, няма да давам адрес, още повече че моя сайт не е български. Все пак ако някой го подкара да ми се обади


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.