Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Тема Сорсът на MS DOS 6.0  
Автор Philip ()
Публикувано22.04.00 12:44



Специално за Вас, програмисти! Публикувах на сайта си директна връзка за сваляне на ПЪЛНИЯТ СОРС КОД на операционната система MS DOS 6.0 Който се интересува може да го свали. Само ще ви трябва стабилна връзка - размерът е 19 МВ.

Тема Сорсът на MS DOS 6.0нови [re: Philip]  
Автор Penguin ()
Публикувано22.04.00 16:54



Drypnah si go. Mersi za URL-to.

Тема Сорсът на MS DOS 6.0нови [re: Philip]  
Автор Penguin ()
Публикувано22.04.00 16:58



W zamqna ti predlagam, ako imash nqkakyw soft za DOS/WIN*/Linux i ne mozhesh da namerish crack za nego, prati mi URL-to i shte se opitam da go crack-na.

Тема Сорсът на MS DOS 6.0нови [re: Penguin]  
Автор Philip ()
Публикувано22.04.00 17:41



Мерси, ще го имам предвид. Но прати ми e-mail -а си за да мога по-лесно да те намеря ако ми се наложи. Моят е върху името ми.

Тема Сорсът на MS DOS 6.0нови [re: Philip]  
Автор L0rd ()
Публикувано23.04.00 12:04



Philip vdigna telefona i nabra 9-1-1 .... sled malko jenski glas sladko mu kaza "tuk e ofisa na pingvinia , krakvame nared..." , posle Philip otgovori : Tursia crack za ..... , a tia mu kaz : "dobre pingvina shte vi obraboti , za nego nimam dupe i niama crackerski grupi , samo toi crackva vsichkoto nared :) Tova skupi priateli (Pone s philip se poznavame ) beshe edno mlako lir.otklonenie , chovek ne moje da pishe daj tuka shte krakvam , bez znachenie dali go ima pusnat crack ili ne .... naistina si e priatno udovolstvie , no vse pak triabva da se uchim ot golemite....i mejdu drugoto , crackovete , ne se kriat ot nikoi , prosto triabva da gi namerish.....

Тема Сорсът на MS DOS 6.0нови [re: L0rd]  
Автор Philip ()
Публикувано23.04.00 12:58



Нищо бе! Щом иска, нека свърши нещо. Особено ако ме мързи да търся крак за някоя програма...

Тема Не знам защо, но линкът е невалиден!нови [re: Philip]  
Автор Philip ()
Публикувано24.04.00 19:16



Нямам представа защо, но линкът е невалиден. До изясняване на случая го премахнах от сайта си. За справка - намерих го в (сайт с над 800 000 досега), а оригиналният източник е . Още веднъж се извинявам за проблемите.

Тема Вече може да сваляте!нови [re: Philip]  
Автор Philip ()
Публикувано25.04.00 18:04



Проблемът е отстранен, Senna Spy препубликува сорса. Той вече е в 14 вместо в 1 файл заради ограничение от 2 МВ на файл. Заповядайте на и оттам дърпайте с директни връзки. Повече проблеми с това няма да има.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.