Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 03.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Тема Какво ще кажете за нов форум?нови  
Автор Philip ()
Публикувано10.03.00 19:43



Много хора тук са недоволни от триенето на съобщения. Е, аз предлагам да се създаде нов форум. Става дума за безплатен форум, много приличащ на този на Dir.bg. Новият форум също ще има система за търсене, но ще бъде на английски. За сметка на това няма никакви проблеми със съобщенията на кирилица - тествал съм го. За да видите как изглежда, посетете форума към страничката ми (адресът му е ). Гарантирам, че НЯМА да има триене на съобщения по неудобни за някого теми, защото лично ще поддържам тоза форум. Единственото, което бих изтрил, са личните нападки. Надявам се да няма такива неща. Ами това е - казвайте дали да го създавам този нов форум. Можете да ми пишете и на

Тема Az sam tvardo ZAнови [re: Philip]  
Автор Twister_nk ()
Публикувано10.03.00 20:15



Prav si...tuka ima info, koeto moje da e polezno na vseki v edin ili drug moment, otivash, tarsish, ama te sa go iztrili veche...tapo, nali? Sled kato nqma da trish info, napravi go- az she sam ti redoven posetitel. A s natrupanata info, tozi forum sled vreme moje da se prevarne v nesho dosta izvestno...imash problem, otivash, tarsish i namirash, ako li ne- vse nqkoj she ti otgovori. Napravi go i zapazi opita na dosta hora....

Тема Какво ще кажете за нов форум?нови [re: Philip]  
Автор Twister_nk ()
Публикувано10.03.00 20:30



Mrazq sam da si davam perly, ama zabravih...nqma da e losho da go nakasvash malko...primerno na mesec max...inache she se zarejda po polovin chas sled vreme:))))

Тема Какво ще кажете за нов форум?нови [re: Twister_nk]  
Автор Philip ()
Публикувано10.03.00 21:09



Е, честно да ти кажа, от това колко съобщения има във този форум зависи колко често ще трябва да се премахват старите съобщения. Ако съобщенията са малко, няма проблем да бъдат в този си вид и по 2 месеца. Но ако стане много натоварено сигурно ще трябва да държа във форума максимум по 30-40 теми. А при този тип форум отговорите също излизат в заглавната страница, т.е. Тема1 - отговор1 - отговор2 - отговор3 - отговор3-1 Тема2 - отговор1 - отговор2 - отговор3 Трябва все пак да има известен ред, иначе форумът ще стане твърде бавен. Това е, Twister_nk, сега ще чакам мнението и на останалите. Защото ти може и да си редовен посетител на бъдещия форум, но не можеш пускаш запитване и сам да си отговаряш на трудния за теб въпрос.

Тема :-) [re: Philip]  
Автор KGB ()
Публикувано10.03.00 22:42



Zdravei Philip, moite pozdravlenia za dobre svarshenata rabota.Neka badem realisti-foruma edva li she stane po populiaren ot tozi na dir.bg, no ot nas samite zavizi toi dokolko e polezen(a,nali tova e vai-vajnoto).Namiram ideiata ti za dosta dobra i ti jelaia uspeh:-))

Тема Ами готов енови [re: Philip]  
Автор Philip ()
Публикувано10.03.00 23:05



Новият форум е вече в действие (регистрирах го тази вечер) URL адреса му е Надявам се че не се сърдите за името (за това rstone) - бях се логнал така... Ами честит ви нов форум!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.