Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Тема pager & e-mail  
Автор Philip ()
Публикувано07.03.00 18:39



Ами това е най-новата идиотщина, на която попаднах. Значи на този адрес предлагат "уникалната възможност да получавате e-mail или известие за получен e-mail на Вашият пейджър, както и всички други удобства свързани с притежаването на пейджър". Значи, да предположим, че аз примерно се абонирам да получавам пощата си (или известие за нова поща) на пейджър. Да оставим настрана фактът, че това пречи. Какво ще стане с (остане от) един пейджър, ако някой ми проведе e-mail бомбардировка? Не много, само 3-4-5 000 писма...

Тема pager & e-mailнови [re: Philip]  
Автор bk ()
Публикувано07.03.00 22:43



Какъв точно е проблема според теб? Ако се те притеснява бомбардировка си стой в укритието! Идиотщина е нещо друго, а не услугата, която предлагат хората.

Тема pager & e-mailнови [re: bk]  
Автор Philip ()
Публикувано08.03.00 11:59



Проблемът е в това какво ще стане, ако някой бъде бомбардиран без да го очаква (съответно се е абонирал за тази услуга). Не казвам, че не бива да има и такава услуга. За всяка услуга си има клиенти и всяка услуга е полезна. Но ако някой бъде бомбардиран по e-mail, то пейджърът му просто ще полудее. Не съм сигурен, че има начин клиентът да бъде защитен от бомбардировка. А това все пак е важно.

Тема pager & e-mailнови [re: Philip]  
Автор Twister_nk ()
Публикувано08.03.00 19:51



Na mene sa mi go vartqli tozi nomer s email flood-a, no na JSM. Prosto si prenasochvash poshata, tova e reshenieto. No ne znam dali stava na pager, ne sam imal pager.

Тема pager & e-mailнови [re: Philip]  
Автор bk ()
Публикувано08.03.00 21:31



Въпроса както правилно се досещаш не е в това. Ако се притесняваш от flood просто не използваш нищо електронно, включително и факс. Не е много голям проблем да ти се бомбардира и факса, но никой не мисли разумно за това. Абе въобще сухо дупе риба не яде, ако ме разбираш какво искам да кажа!

Тема pager & e-mailнови [re: Philip]  
Автор )( ()
Публикувано14.03.00 00:32



Само кажи и ще те уредя с посочения брой писма Но първо трябва да съм сигурен че си си вързал и пейджъра - иначе няма да разбереш какво ще остане от него !

Тема pager & e-mailнови [re: )(]  
Автор Philip ()
Публикувано14.03.00 13:17



Sorry, ще трябва да пробваш на някой друг. Аз не съм връзвал пейджър към e-mail Но предложението е добро, можеш да го реализираш за шефа на тази фирма... :))


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.