Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Tarsia crack za Windows NT4 Trial.нови  
Автор BlackFire ()
Публикувано27.01.00 22:38



Hi ! Kupih si edna debela biala kutijka s knizka i 3 CD-ta za administrirane na Windows NT4 Server. Na tezi CD-ta ima 120-dnevni versii na Windows NT4 Server i Workstation. Niakoj razpolaga li s crack, kojto eliminira tozi trial period. :-)

Тема Tarsia crack za Windows NT4 Trial. [re: BlackFire]  
Автор SPCL_K ()
Публикувано28.01.00 23:59



Kogato instalirash trial versita i te popita za serial - vkarai redoven serial, a ne tozi koito Microsoft dava s knigata.

Тема Tarsia crack za Windows NT4 Trial.нови [re: BlackFire]  
Автор NaZor ()
Публикувано29.01.00 19:44



Здравей BlackFire, И аз съм със същата книга. Трика с измисления сериен номер го знам. За беля, около мене обаче, няма ни един който работи с NT (Serever & Work Station). Не съм сигурен обаче, че трябва да пробам с друг продукт. Моля те ако ти падне някой номер, оправи ме в живота. P.S Абе ти и на Linux залепна? Да знаеш някаква книга за SlackWare?

Тема Tarsia crack za Windows NT4 Trial.нови [re: NaZor]  
Автор BullDog ()
Публикувано29.01.00 23:58



Abe momcheta, ey tuka mi se namirat nyakakvi ser.#. Ako vyrshat rabota, piite edno za mene, ako ne - zdrave. NT4.0 Workstation: 09496-0009552-77303 NT4.0 Server:427-5632883

Тема Tarsia crack za Windows NT4 Trial.нови [re: BullDog]  
Автор NaZor ()
Публикувано30.01.00 00:53



Здравей BullDog, Благодаря ти за помощта, в понеделник ще пробвам на яката машина. Що се отнася за другото, вече пия едно за тебе (дай боже някога да бъде съвместно).

Тема Za LINUX - Sorryнови [re: NaZor]  
Автор BlackFire ()
Публикувано30.01.00 23:50



Hi ! Pri parva vazmoznost shte probvam nomerata na BullDog. A shto se otnasia do Linux vse oshte ne sam rabotil s nego. Imam edno priatelche deto se vdahnoviava na tazi tema, no otskoro i e novobranec oshte. Ta mi vika potarsi mi tui, nameri unui - veroitano taka e stanalo duma za neshto za Linux, no ne se seshtam. A moze i niakoj drug da izpolzva imeto BlackFire v Linux kluba. Ta kniga za SlackWare ne sam vizdal i dori neznam za kakvo sluzi tova. I taj kato mi zapali liubopistvoto dali v Linux kluba niama drug BlackFire, dokato ti otgovarima nadniknah tam i vidiah neshto drugo - na poslednoto za momenta pitane na B.O.G -"Help me baby" e otgovoril Dragon i spomenava za Slackware 7. Pitaj tam moze i niakoj da te uredi s takava kniga. :-)

Тема Tarsia crack za Windows NT4 Trial.нови [re: BullDog]  
Автор BlackFire ()
Публикувано30.01.00 23:56



Hi BullDog ! Tezi nomera i da stanat i da ne stanat majnata mu. A az shte pia edno Goliamo ta da ti Stava ! I na tebe i na drugite momcheta ot Warez-a ! :-)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.