Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sledene na izhodiashta poshta?  
Автор help ()
Публикувано18.01.00 22:49



Zdrawejte pichove! Imam nujda ot pomoshta wi. Imam UserName i Password-a na poshta koita trabwa da sledia. Sys postypwashite pisma niama nikykyw problem. Wyprosa mi e ima li nachin da se dobera i do izhodiashite? Predwaritelno sym Wi blagodaren. Deloto mi e sprawedliwo!!!

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: help]  
Автор _noname ()
Публикувано19.01.00 10:36



не знам каква е конкретната ситуация, но ето някои общи забележки: пращането на поща е на 25 порт (SMTP) и няма нищо общо с получаването 110 порт (POP). при пращане - user и password не се искат. протокола е такъв, че всеки може да прати поща с произволен (или никакъв) e-mail адрес на подателя. с други думи фалшификация отвсякъде... още повече, че повечете SMTP сървъри те пускат да пратиш поща от тях, без значение какъв си (дали си от техния domain)... така, че човека винаги може да си смени изходящия сървър без никакъв проблем..

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: _noname]  
Автор help ()
Публикувано19.01.00 10:58



Blagodaria _noname! No men me interesuwa neshto po-prosto. Kak da imam dostyp do pismata koito napuskat tazi poshtenska kutia? I wyobshte towa wyzmojno li e?

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: help]  
Автор BigBrother ()
Публикувано19.01.00 14:40



Ти да си чувал за неприкосновеност на кореспонденцията?

Тема "poshtenskata kutia" e samo vhodiashtaнови [re: help]  
Автор Лиич Даун Лоудър ()
Публикувано19.01.00 21:19



ako stava duma za POP3 mailbox: predishnia otgovor e veren: kogato se izprashta poshta, tia ne minava prez mailbox-a i ne moje da se sledi ako stava duma za web-mail account: idi w konfiguraciata i pusni "save copy in "sent" - ili kakto tam se kazva opciata taka avtomatichno shte se pravi kopie na vseki outgoing mail

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: BigBrother]  
Автор help ()
Публикувано19.01.00 21:39



Abe az sym chuwal che i chujdi koli ne triabwa da se pipat, pyk to kakwo stana, 4 kasetofona mi dignaga, spojleri, tonkoloni, za chistachi da ne goworim, a poslednia pyt i mokra hawlia. No towa e druga tema. Nali ti kazwam che obstoiatelstwata me prinujdawat da go prawia. Ako mislish che mi e mnogo priatno - lyjesh se. Wmesto da si gubia wremeto s gluposti bih iszpil po edna bira ili bih udaril edin Star Craft, no takyw e jiwota.

Тема "poshtenskata kutia" e samo vhodiashtaнови [re: Лиич Даун Лоудър]  
Автор help ()
Публикувано19.01.00 21:47



Blagodaria ti priatelju! Za POP3 stawa duma, ama kato ne stawa - ne stawa. Shte tyrsia drugi nachini. Abe dobre si e chovek da ponaznajwa takiwa neshtica. Wednyj w jiwota shte mu potriabwat, no moge da mu go spasiat daje. Moje da se kaje che i moia sluchai e pocti takyw. Bydi zdraw!

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: help]  
Автор NEtMAn71 ()
Публикувано20.01.00 20:03



Ako - si pechen na sendmail - pishe ti se script - poshtata na toia deto iskash zadulshitelno minava prez tvoia mail server moshesh da se probvash da hvanesh. Az sum gi shuntiral tia s PGP i mi gledat onaia rabota na bombanistanski :).

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: NEtMAn71]  
Автор help ()
Публикувано20.01.00 23:17



Abe top programist sym no w druga oblast. Tezi skriptowe sa mi mytna i kyrwawa. No towa koeto kazwash e mnog intersno. Shte trabwa da se porazrowia oshte malko. 10x

Тема Sledene na izhodiashta poshta?нови [re: help]  
Автор _noname ()
Публикувано21.01.00 09:32



ако си "на ти" със sysadmin-a на човека дето ще следиш, може и да стане работата, но ако онзи се усети и си направи някакво криптиране я PGP, я нещо друго - forget в обозримото бъдеще... :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.