Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Правила на Клуб Warez  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано09.06.09 19:14



Поради вродената ми жажда за власт, бях одобрен за модератор и на този клуб.


Позачистих малко спам, и както е редно, реших да пусна и тема за правилата, да се знае, че има вече старшинка в клуба.

Правилата са лесни и прости:
Добре е да ги спазвате, защото съм ги мислил за Наше общо удобство, а и така ще си спестим много неприятни реплики и емоции. Вярно е, че и аз не обичам да ми казват какво и как да правя, но когато съм на обществено място, се съобразявам с обществото в което съм. Това отличава Човека от Маймуната.
1. Модератора винаги е прав, той не мрази персонално никой от ВАС, а гледа интереса на форума, дори когато ви се струва че има персонално отношение
2. Преди да решите да пишете тук, проверете дали някой преди вас не го е направил. Има поне 10 заварени теми в които като малоумни питата едно и също
3. Добре е ЗАГЛАВИЕТО на темата да отразява за какво става дума, заглавия от рода: "Heeelp", "Спешнооооо", "Знае ли някооой" са меко казано - БЕЗСМИСЛЕНИ, хората влизат с две цели във Форума, Първата - да им се помогне, втората - да помогнат, но не са длъжни да четат всичко наред
4. Добре е както Заглавието, така и цялото съдържание на въпроса да са написани на КИРИЛИЦА, най-малкото - ние сме Българи и трябва да се гордеем с това, по-лесно е да се чете на кирилица, а не е и оправдание, че нямате инсталирана, най-малкото защото има KREDOR, а също така и клуб WINDOWS където още в началото пише как да си инсталирате читава кирилица.
5. Опитайте се да обясните с 4-5 думи какъв ви е проблема, за какво търсите крак и ли сериен номер, НО след като сами сте се постарали поне да проверите в www.google.com, най-голямата търсачка в Интернет, както и в самия Клуб, дали преди месец някой не е питал същото, за целта има бутон ДИРЕНЕ
6. Не е желателно да се пускат и теми касаещи кракването или нелегалното разпространение на Софтуер, писан от БЪЛГАРСКИ специалисти, мнозина от тях са ни приятели и колеги, а и повечето цени на БГ софтуер са съобразени с положението в страната ни.
7. Тъй като подзаглавието на клуба е Място за хора, които не дават и една стотинка за нищо:-), теми с рекламна цел и такива искащи заплащане няма да бъдат толерирани.
9. Всички теми които не отговарят на горните условия ще бъдат унищожавани без предупреждение
10. Ако има някой, дето малко е несъгласен със тези правила, нека прочете пак т.1 :-)

Редактирано от AliBabach на 09.06.09 19:16.



Тема Re: Правила на Клуб Warezнови [re: AliBabach]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано05.01.11 17:08



Най обикновен старшина си от тъпата войска.Това си ти . Да не те наричам с името,което ти подхожда,че е смрадливо.
А жаждата за власт е комплекс на тия с малките пишки и неуспелите в живота.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.