Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Прокси проблемнови  
АвторNqma (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:04



Здравейте! Можете ли да ми кажете някоя програма за смяна на айпито в онлайн игри ( като CS, WoW, Mu и тн.). Моля вии! Благодаря предварително!



Тема Re: Прокси проблемнови [re: Nqma]  
АвторLP7 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:33



Mom4eta kajete ako znaete i na men mi trqbva takava programka : PPP



Тема Re: Прокси проблемнови [re: Nqma]  
АвторNqma (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 21:28



Еба му мамата.. абе тука никой ли не пише бе??? Във некав форум за плюшени играчки се пише повече. Мога ли да знам кога ще получа отговор?
Да, да няма такава програма.. добре айде чао.. ако направят такава ми кажете ок? Пф.. има ли смисъл, то се знае,че никой няма да каже, дори да знае!



Тема Re: Прокси проблем [re: Nqma]  
Автор Heykия (новак)
Публикувано30.08.07 11:08



Нещо не мога да вдяна: Кое айпи искаш да сменяш?Твоето или това на сървъра към който смяташ да се логваш?
Ако е за сървъра - нема да те огрее никаква програмка. Той пича от сървъра тва айпи си му го дава неговия доставчик. Та даже и да намериш начин да го смениш - доставчика му ще го отреже от НЕТ. (освен ако сам не си е доставчик. Ама тогава ако можеш да променяш адреса, та го е...ба в доставчика на НЕТ)
Същото (или почти същото) се отнася и за твоето аипи.

В някои случаи, ако немаш реално айпи и при по специфични игри, може да те спаси HAMACHI.



Тема Re: Прокси проблемнови [re: Heykия]  
АвторNqma (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 11:18



Тва е проблема, че айпито ми е реално. А от кво зависи дали е реално или не.



Тема Re: Прокси проблемнови [re: Nqma]  
Автор Heykия (новак)
Публикувано30.08.07 12:54



Както писах по-горе сичкото айпи зависи само от доставчика на НЕТ. Ако си го смениш ръчно, без той да знае, нема да ти пусне НЕТ. Освен ако не решиш да точиш за сметка на некой от комшиите. Разгледай темите има доста писано по въпраса "прецакай другарчето си".
Според мен, най добре е да искаш от ISP-то нереално IP.
Трябва само да знаеш, че некои от игрите нема да можеш да ги играеш. Някои от игрите искат връзка само с едно ИП в момента (за да нямаш dualbox предполагам). Ако си с нереално айпи, те ще виждат IP-то на доставчика ти, с което той излиза. А зад него са доста такива като тебе и може да не стане да логнеш в гейма. Просто да ти каже че вече от тва айпи има логнат или има рег или беш ли му мамата там каквото....

За повече F1 дай повече инфо кво смяташ да правиш и за кво ти е тая смяна. И геймса дето те кефи, пък са ти направили БАН на айпито (предполагам де)



Тема Re: Прокси проблемнови [re: Nqma]  
Автортaxи (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 17:29



Ми от това дали живееш в къща или в такси






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.