Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся крак за Neuton Gimic Sistemsнови  
Автор Жopo xyя (непознат)
Публикувано21.07.06 17:32



помогнете добри хора


може и патерица



Тема Tи ебъ путката майканови [re: Жopo xyя]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 21:47




Ти откакто си обръсна гъза на ивици започна и подпирачка за увисналите срамни устни на путката на майка ти да търсиш.Лято е.Иди на полето и намери млечка.Скъсай на две и й намажи клитора.Чакай да изтръпне.Направи си устните на буквата О и го засмучи свирепо.
Тръгнал нашия гайдите да ми намества, дейба майка ти травестита с син каскет.Гълтай, гълтай и не спирай да дишаш.Гълтай на магарето кура.

---------------




Тема Re: Tи ебъ путката майканови [re: Neuton Gimic]  
Автор Жopoxyя ()
Публикувано23.07.06 09:25



Я се изплези да ти видя езика бе рунгел



Тема Re: майка В УСТАТА ТИ ШАНАВРАнови [re: Жopoxyя]  
Автор ЖopoXyбaвeцa ()
Публикувано06.09.06 00:31



ДЕЕБАРУНГЕЛЯДЕЕБА

-----------------------
Walter Alekzander
Korfu 2006


Тема Дреме ми на кура, дреме ми на хуянови [re: ЖopoXyбaвeцa]  
Автор Neuton Gimic (надървен)
Публикувано16.09.06 20:55





Morfey_A да те ебе теб ЖороКлитора.Много злоба има в теб бит педерунгел.Така е, ебат те нон-стоп читаците.Режат те с резаните бургии в тесната гъзяга.Съдбата ти е да бъдеш ебан.Ми еби се майка ти дейба недоеба проста.Слагай прашки и продължавай, дреме ми на кура за тебе.








=============




Тема Re:O!Neuton Gimic................нови [re: Neuton Gimic]  
Автор Жopo o!xyя ()
Публикувано18.09.06 23:05



I LOVE YOU

-----------------------
Walter Alekzander
Korfu 2006


Тема Re: Търся крак за Neuton Gimic Sistemsнови [re: Жopo xyя]  
Автор Neuton Gimic (надървен)
Публикувано01.12.06 19:18





Що не търсиш с език G-точката на майката ти бе хуй сплескън!? Я да ти врътне един злобен минет, че страда от липса на витамини! Давай го по-полека, аз съм жилаво копеле и ме показват всяка вечер по Ал Джазира. Аман от гъзоболи.

------------------




Тема Re: Що спамиш бе левакнови [re: Neuton Gimic]  
Автор ЖopoXyбaвeцa ()
Публикувано13.12.06 00:31



Търся крак за Neuton Gimic Sistems
Тва е темата. А ако си немаш крак, купи си инвалидна количка и бегай пак портокали да береш. Кво стана? Още ли си у панделата



-----------------------
Walter Alekzander
Korfu 2006

бъдещ Губернатор


Тема RE:Гнусни педерастчета майченинови [re: ЖopoXyбaвeцa]  
Авторcurvarina (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 15:50



Майка ви деиба и гнусните педерастчета болни манафи. Вие ниамате ли си друга работа освен да лижете на майка ви путката БЕ? А? Аз ако ва гепна вас ще ви разпоря газа и ще въ пратя на шивач на мъжки дупета. Дейба майка ви проста.



Тема Що спамиш бе левакнови [re: ЖopoXyбaвeцa]  
Авторнoчнoй дoзop (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 14:27



е, ти нали си лягаш с котката, какво се оплакваш.
ако подхождаме по твоята логика, би следвало да се игнорират повечето въпроси тук, защото за голяма част от хардуера има подробна документация, в която могат да се прочетат отговорите на много въпроси.
освен това Интернет, както и търсачки в него, предоставящи щедро информация по почти всички въпроси.

смея обаче да отбележа, че най-често това което ми намира гугъла с полезни отговори на моите въпроси например е именно писания по разни форуми.
не казвам, че в този форум се раждат най-великите истини на света, но очевидно не всеки е умен колкото вас и не всеки се сеща да прочете всичко, а и все пак смея да кажа, че съм в състояние да измислям въпроси, чиито отговори ги няма написани в книжките.

в края на краищата това е форум в който хората питат и взаимно си помагат.
не виждам нищо лошо в това, а ако смяташ че човека който е питал не заслужава отговор - не му отговаряй вместо да се заяждаш излишно и да демонстрираш колко много ти разбираш. впрочем не забелязах да си чак такъв разбирач, а за твое сведение съм инженер по електроника и съм наясно със схемотехниката на токозахранващите устройства.

изобщо отиди да избиваш селските си комплекси някъде другаде, намери някоя селянка да й обясниш, че под първомайскио мост ни риба ни вода, оти теб те нема, о мари!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.