Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pomognete....  
Авторradko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 07:25



Neshto stana s hard diska......Ne moga da go procheta...Neshto stana s Indexaciata ili FAt tablicite ..Ne mi e mnogo yasno....
prikaachih go kam drug PC s pak ne go chete...Kazva.." Disk not accesible..???
Ako niakoi znae programa za Hard diskove podobna na Bad copy ...ili Bad CD..
obache da stava za Hard diskove



Тема Яж ми кура с бозанови [re: radko]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 21:45



Майка ви дейба селска скапана, няма свършване от вас бе.ПедераЗи гърбави.'Ай сиктир да ви еба майката педерунгелска.Warez умря.Не разбрахте ли да ви еба путката майна на екс.Групов секс за вас, никакъв варез, никакви крака и патерици.Негри с курове от виагра да ви сцепат гъзовете.Бахти болните кухи мозъци.





Тема Re: Яж ми кура с бозанови [re: Neuton Gimic]  
Автор TRN ()
Публикувано21.04.06 08:55



От време на време и тук прочитам много умни, особено интелигентни изказвания. Да не си мислиш, че другите не могат да използват и за теб по-цветисти изрази. Ако няма какво да кажеш, поне не си показвай възпитанието и културата.



Тема Яж ми хуйя с кетчупнови [re: TRN]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 20:54



Абе Спайдърмен, къф ти е проблема, че ми пишеш любовни постинги.Тресе те хронична диария!? Аре и за теб дюдюк с лютеница, щом си с отворено анално отверстие.Бягай да ебеш на баба ти козите, геронтофил гърбав.Това TRN що е? Тошо Резания Пор? Бегай да се лющиш и не забравяй, че можеш да дадеш сперма само три пъти.Ще вземат след време да се нацъкат мното TRN-тъпънарчета.Да ви еба в киликандзерите сдухани.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.