Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема RAR-торенти с парола :((нови  
Автор Sunny_Ray (корсичка)
Публикувано03.04.06 13:07



Издърпах от www.trackermania.com.rar три файла музика на Rod Steward /чак там го откри търсачката - The Great American CDI, CDII и CDIII/, но rar- овете се оказаха с пароли. Някой случайно да ги е дърпал и да е научил паролата?



Тема Re: RAR-торенти с парола :((нови [re: Sunny_Ray]  
Авторr s (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:35



da --- ZrCy43



Тема Re: RAR-торенти с парола :((нови [re: r s]  
Автор Sunny_Ray (корсичка)
Публикувано03.04.06 21:28



Тц... Не ще... Дори качих последната версия на winrar с идея че е възможно да не се отваря ако съм с по-стара от тази, с която е правен...



Тема Re: RAR-торенти с парола :((нови [re: Sunny_Ray]  
Автор kилиkaндзep (Wishful Sinful)
Публикувано04.04.06 13:05



Кои негови парчета ти трябват?

Редактирано от kилиkaндзep на 04.04.06 13:09.



Тема Тъпънарнови [re: kилиkaндзep]  
АвторEбaчът (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 22:40



Абе гугугтко, какво да прави с този рар кракер? Да си чеше по гъза срамните въшки ли? Аман от изтресени спецове.



Тема Re: Тъпънарнови [re: Eбaчът]  
АвторEбaчът нa eбaчa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 19:24



Аман от тъпани като теб. Айде бягай да те ебат.



Тема Re: Тъпънарнови [re: Eбaчът нa eбaчa]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:15



Мъжка тоалетна в Спартакус. Мариус Куркински си мие ръцете на умивалника. Влиза Евгени Минчев, обут с обувките за 1800 евро. Мариус го поглежда от горе до долу и му прошепва:
- Абе Женя, чувал съм, че мъжете с големи обувки имат и големи фалоси. Що не ми го покажеш да се убедя дали е вярно това или не?
Евгени запрятя гордо перчема и казва:
- Верно е Мими, верно е! Я се надупи на умивалника, аз ще се засиля и ще усетиш мощта на паркетния лъв...

Надупва се Мариус, Евгени отива до вратата и се засилва. Ама било малко хлъзгаво по плочките в банята, та залитнал напред с главата директно в на Мариус задника...Маруси оцъклил очи, а след това се засмял деликатно и простенал:
- Абе Евгени, тия обувки не ти ли стискат....



Тема Oxlюfнови [re: Eбaчът нa eбaчa]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:27





Шъ, Eбaчът нa eбaчa, ти си бил мижитурка.Пиздобол вонючий.
За теб имам следната оферта.Отваряш си голямата уста под гъза на майка ти.Когато и набутам квадратния си кур и тя се насере от зор, ти да поемеш гомното та да млъкнеш и мирясаш.Майка ти шейба изрусена под мишниците в сиренясалата катерица.Гъгалки на гъза да има, ша и ги набутам със злоба в правото черво.Ще я помпа до насиране.Аз съм трапер на путки бе слуз.Ебач ми бил.Ебеш с дясната си ръка в кендзефа и после се мажеш по аналното отверстие.Гондом с гондомите.На всички дето търсите курове, те така ще бъде.Да ви еба майката с виагра, без почивка !!!



Тема Re: Тъпънарнови [re: Eбaчът нa eбaчa]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:42



Ооопсссс, чакай, че докато бях зает да си редя простотиите един мангал ми го вкара отзад и се насрах. От кеф. Нали видя, че мутрата ми е педалска, трябва да е станало ясно, че съм жалъко насрано педалче с претенциите да съм нещо друго. Ама не би.



Тема Путка майна обръсната над клиторанови [re: Neuton Gimic]  
АвторNeuton Gimic (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 17:03



FAQ (Често задавани въпроси)



АБЕ, ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА! ИЛИ ПО-ТОЧНО ДА ТИ Я ЕБА НА ТЕБЕ! ПИСАЛ СИ ПОД 4 РАЗЛИЧНИ ИМЕНА МАМКА ТИ НА МЕН ВИКА, ЧЕ СЪМ ДРОГИРАН! ТИ СИГУРНО СТРАДАШ ОТ ЦИКЛОФРЕНИЯ И КОЙ--ЗНАЕ--КАКВО КУРВО НЕДОКЛЕЦАНА ТЪПА! СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ МОЕ ИМЕ МАМКА МУ, АМИ КАТО ТОЛКОВА ОБИЧАТЕ ГОЛЕМИТЕ ПАТКИ, НАБИЙТЕ СИ ПО ЕДНА ЧЕКИЯ, НАМЕРЕТЕ СИ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ДА ВИ ГО НАБИВА РЕДОВНО И МИРЯСАЙТЕ ДЕЕБА МАЙКАТА ДЕЕБА!

ВЗЕМЕТЕ ПО ЕДИН ПИСТОЛЕТ, ОПРЕТЕ ГО В КУХИТЕ СИ ГЛАВИ И ДРЪПНЕТЕ СПУСЪКА МАМКА ВИ! ТАКА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СИ ИЗБИЕТЕ КОМПЛЕКСИТЕ МНОГО ПО-ЕФЕКТИВНО, ОТКОЛКОТО АКО СЕ ПРАВИТЕ НА ТАРИКАТИ И ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ МОЕ ИМЕ ТУКА!

ОФИЦИАЛНО ОБЯВЯВАМ, ЧЕ ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯТ МИ ПОСТ В ДИР.БГ! По-нататъка, каквото видите, не е от мене! Мамка ви и курви!

[img]http://pcplanet.sevar.net/Banner.gif[/img]
http://pcplanet.sevar.net




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.