Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Crack или serial за VoipBuster или Voipstunt  
Авторdvelev (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 15:38



Здравейте,
търся крак или сериал за VoipStunt или VoipBuster за Фрее разговори до БГ.



Тема Re: Crack или serial за VoipBuster или Voipstuntнови [re: dvelev]  
Авторhui (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 17:32



u



Тема А кур не търсиш ли?нови [re: dvelev]  
АвторEбaчът (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 18:23



А кожен кларинет и две гадулки не търсиш ли бе пор?Да взема да ти купя сапун, че миришеш бе скункс.Ти като не си чул новината, я да ти еба майката в ушите без вазелин?Чуй новината, тя е за всички изрусени травестити като тебе.



Тема Re: А кур не търсиш ли?нови [re: Eбaчът]  
Авторchrisj (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 23:53



Слушай бе кретенче, човека задава въпрос, а ти му отговаряш като скапано пубертетче, каквото всъщност си. Нека ти дам един съвет - иди до огледалото и си изстискай акнетата от пъбчивото личице, след което изприпкай към тоалетната и си удари една "злобарка", за да освободиш напрежението и тази омраза към всеки и към всичко, и най накрая се настани удобно пред компютъра и си поговори с другите хора нормално и спокойно.



Тема Охлювнови [re: chrisj]  
АвторSandokan (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 19:01



На майка ти путката обръсната ли е бе мърша!? Дейба майка ти изебана в кафявата точка.Негри трътката да ти сцепат.Кон да те ебе, майка ти шейба ебана.Турски манаф си ти!Охлюв хермафродитен.



Тема Re: Охлювнови [re: Sandokan]  
Авторchrisj (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 22:34



Много гняв има в тебе хуй сплескан, гаден изрод, пъпчасала твар, шибано лайно, путьо нещастен, твар миризлива, долен капут и въобще все хубави неща за теб в този дух, а относно майка ти и другите ти роднини една хубава българска благословия, а именно да им го...в...,и в....,и в....
А сега да си поговорим сериозно, доколкото с такъв нещастник като теб може да се говори сериозно, знаеш ли само някой "велик мозък" би измислил толкова "гениални неща" за толкова кратко време, ама ти сега да не вземеш да се възгордееш, че няма да може да се говори с теб, а апропо то с теб не може да се говори, понеже то се вижда, че ти си просто и ограничено момченце и между другото не си изпълнил съвета ми, а то беше към другото идиотче всъщност, ама го изпълни и ти, барем се поуспокоиш следващият път когато влизаш в този форум /съвета беше за "злобарката" да ти напомня", понеже не си от най-интелигентните, а всъщност какво да се лъжем ти си смотано и тъпо парче и избиваш вероятно комплекси, като говориш мръсотии, понеже най-вероятно си дребен пъпчив лилипут или дебел и грозен селяндур/.
А искам да те попитам можеш ли да кажеш едно изречение без да псуваш, за да обориш все пак това което казах по-горе за теб. Аз мисля, че не можеш. Опроворгай ме. Едва ли ще го направиш. Всъщност хората като теб са много предсказуеми, ако ми отговориш то ще бъде с псувня или с други вулгарности, но не забравяй, че тях всеки може да ги казва.



Тема Re: А кур не търсиш ли?нови [re: Eбaчът]  
Авторlindeman (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 20:33



Не знам на един човек колко трябва да му е коефициента за интелигентност че да си сложи прякор hui или пък ебачът Абсолютен тъпанар няма кво повече да кажа Такива хора не трябва да участват във форумите А да не говорим за това че нищо не казва освен простотии А бе ти малоумен олигофрен ли си бе Тва ми е мнението



Тема Re: Crack или serial за VoipBuster или Voipstuntнови [re: dvelev]  
Авторdcsa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 19:26



csscsdc



Тема ПедераЗЪнови [re: chrisj]  
Автор Dr. Flex ()
Публикувано15.03.06 20:42



АБЕ, ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА! ИЛИ ПО-ТОЧНО ДА ТИ Я ЕБА НА ТЕБЕ! ПИСАЛ СИ ПОД 4 РАЗЛИЧНИ ИМЕНА МАМКА ТИ НА МЕН ВИКА, ЧЕ СЪМ ДРОГИРАН! ТИ СИГУРНО СТРАДАШ ОТ ЦИКЛОФРЕНИЯ И КОЙ--ЗНАЕ--КАКВО КУРВО НЕДОКЛЕЦАНА ТЪПА! СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ МОЕ ИМЕ МАМКА МУ, АМИ КАТО ТОЛКОВА ОБИЧАТЕ ГОЛЕМИТЕ ПАТКИ, НАБИЙТЕ СИ ПО ЕДНА ЧЕКИЯ, НАМЕРЕТЕ СИ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ДА ВИ ГО НАБИВА РЕДОВНО И МИРЯСАЙТЕ ДЕЕБА МАЙКАТА ДЕЕБА!

ВЗЕМЕТЕ ПО ЕДИН ПИСТОЛЕТ, ОПРЕТЕ ГО В КУХИТЕ СИ ГЛАВИ И ДРЪПНЕТЕ СПУСЪКА МАМКА ВИ! ТАКА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СИ ИЗБИЕТЕ КОМПЛЕКСИТЕ МНОГО ПО-ЕФЕКТИВНО, ОТКОЛКОТО АКО СЕ ПРАВИТЕ НА ТАРИКАТИ И ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ МОЕ ИМЕ ТУКА!

ОФИЦИАЛНО ОБЯВЯВАМ, ЧЕ ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯТ МИ ПОСТ В ДИР.БГ! По-нататъка, каквото видите, не е от мене! Мамка ви и курви!

[img]http://pcplanet.sevar.net/Banner.gif[/img]
http://pcplanet.sevar.net



Тема И на теб майка ти шейба кога пикаенови [re: lindeman]  
Автор Dr. Flex ()
Публикувано15.03.06 20:43



АБЕ, ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА! ИЛИ ПО-ТОЧНО ДА ТИ Я ЕБА НА ТЕБЕ! ПИСАЛ СИ ПОД 4 РАЗЛИЧНИ ИМЕНА МАМКА ТИ НА МЕН ВИКА, ЧЕ СЪМ ДРОГИРАН! ТИ СИГУРНО СТРАДАШ ОТ ЦИКЛОФРЕНИЯ И КОЙ--ЗНАЕ--КАКВО КУРВО НЕДОКЛЕЦАНА ТЪПА! СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ МОЕ ИМЕ МАМКА МУ, АМИ КАТО ТОЛКОВА ОБИЧАТЕ ГОЛЕМИТЕ ПАТКИ, НАБИЙТЕ СИ ПО ЕДНА ЧЕКИЯ, НАМЕРЕТЕ СИ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ДА ВИ ГО НАБИВА РЕДОВНО И МИРЯСАЙТЕ ДЕЕБА МАЙКАТА ДЕЕБА!

ВЗЕМЕТЕ ПО ЕДИН ПИСТОЛЕТ, ОПРЕТЕ ГО В КУХИТЕ СИ ГЛАВИ И ДРЪПНЕТЕ СПУСЪКА МАМКА ВИ! ТАКА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СИ ИЗБИЕТЕ КОМПЛЕКСИТЕ МНОГО ПО-ЕФЕКТИВНО, ОТКОЛКОТО АКО СЕ ПРАВИТЕ НА ТАРИКАТИ И ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ОТ МОЕ ИМЕ ТУКА!

ОФИЦИАЛНО ОБЯВЯВАМ, ЧЕ ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯТ МИ ПОСТ В ДИР.БГ! По-нататъка, каквото видите, не е от мене! Мамка ви и курви!

[img]http://pcplanet.sevar.net/Banner.gif[/img]
http://pcplanet.sevar.net




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.