Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема има ли все пще free сървъри в бг?  
Автор kpилe ()
Публикувано29.08.05 15:02



от няколко дни се мъча да кача 100мб снимки и не мога да намеря работещ сървър, който да дава достатъчно пространство... ето някои от възможностите, които НЕ работят при мен:

arena.bg - само за торенти

bubu.to - струва ми се, че е само за торенти

free.datacom.bg - тотално бъгнат. през web по никакъв начин не мога да вляза,
през cuteFTP си ме свързва със стария ъкаунт, позволява да трия файлове и да създавам директории, но не мога да кача и 1б. :(

data.bg - не свързва изобщо със store2 и store3. очаква се админите да се върнат от ваканция

free.bol.bg - с много мъки човек може да се свърже с тях през фтп клиент и дори от време на време качва някой файл - примерно 1 на 100.

ftlbg.com - затворен

free.evro.net - там се мотат само някакви реклами и "общи условия". явно са ги разгонили

find-bg.com - там трябва да им кажеш какво ще качваш и ако благоволят се свързват ТЕ с теб...


не знам какъв е смисълът да се гонят така фриитата. филми, мп3ки и всичко друго се тегли 100 пъти по лесно от торент, а сега човек не може да си качи малко снимки от лятото, дето ничии права не нарушават

кажете ако знаете някое място, където ти дават повече от 100мб безплатно...



Тема Re: има ли все пще free сървъри в бг?нови [re: kpилe]  
Автор kилиkaндзep (Ø 70 mm*)
Публикувано31.08.05 08:01



Поради споменатите от теб причини и аз съм изоставил нашите и съм се прехвърлил

. Обърни внимание на условията които предоставят братушките: "И получите в придачу неограниченное пространство, готовые варианты дизайна, счетчики, статистику посещений, гостевую книгу, персональный форум и чат."

Почва да ми писва от всичко!

Тема Re: има ли все пще free сървъри в бг?нови [re: kилиkaндзep]  
Автор kpилe ()
Публикувано31.08.05 17:45



мерси, ще ги пробвам :)

иначе днес сторе2 на датата работи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.