Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2  
АвторGogo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 18:30



Благодарности!

Аз си свалих "Macromedia Flash MX 2004 Pro + crackz.zip" от ДатаБГ, качен от някой си "вагинатор" на 09.01.2005г. Но той се оказа в7. и няма CD KEY a трябваше да заместя ехе'то с някакво ново кракнато, което като го стартирах пак ми пишеше, че е триал, но поне не спира. Проблемьт е в това, че след като стартирах ъпдейта за в.702 той ми иска сериен номер какьвто нямам. Можеш ли да ми дадеш валиден сериен номер за MX 2004 Pro.

ПП. Нещо не разбрах как да отговоря на собствения си въпрос, така, че предварително се извинявам, ако това се появи като нова тема



Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2нови [re: Gogo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано06.03.05 19:39



WPD700-58202-88194-29915



Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2нови [re: Gogo]  
АвторGogo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 19:54



Благодаря,

Ще се пробвам да видя дали става и ще се обадя.

ПП: Малко смешно се получи с отговора, но има някакъв 'bug' или при мене или във форума. Виж: "Взаимопомощ" тема 'Mozilla Firefox'.



Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2нови [re: Gogo]  
АвторGogo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 01:07



Здрасти ghs ,

Пак съм аз. Работата стана.

Инсталирах си наново стария трайал. Като го стартирах той каза, че му е истекъл срока и си поиска SN и като му дадох твоя нещата заспаха. След това му пуснах update: "flmx2004_702update_en.exe", който свалих от сайта на Macromedia, сам си позна SN и готово. Не ми иска да добавя нов хелп при стартирането на Флаша, може би защото е много нов, т.е. от скоро свален. Хелпът му е пълен, компонентите ги има...

Остана неясно Life Update на хелпа. Не зная дали да го пускам, защото имам някакви спомени, че се проверява SN na Flash при connection s Macromedia. Пък гледам, че ми сложи някакъв "Licensing Version: 4.0.0.32", който се вижда в "About Flash" диалога, а преди го нямаше. Ако си наясно дай идея (мерси).

ПП: Пиша толкова подробно, защото и някой друг може да се заинтересува.

ПП: А това за Mozilla Firefox съм го написал в "Dir.bg/Въпроси и помощ". Нещо като че ли не ми работи добре Mozilkata и не излизат бутоните, та затова стана объркването с новата/стара тема. Май станаха много объркванията ми...

Както и да е голямо мерси!



Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2нови [re: Gogo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано07.03.05 01:30



Live update можеш да си го пуснеш без проблем. Моят е включен и си се обновява и не се е оплакъл досега. А до "Licensing Version: 4.0.0.32", аз го имам същото и дори преди ти да го споменеш не се бях заглеждал дори в това.



Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2нови [re: ghs]  
АвторGogo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 02:55



Имам чуството, че не те хваща сън. Много бързо отговаряш.
Аз не ходя много по клубове, но май ще почна по-често да го правя.

Чао за сега.
Задължен съм ти!



Тема Re: Flash MX 2004 Professional v.7.2нови [re: Gogo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано07.03.05 07:02



хахахахаххаха това е защото часовото време ми е различно от твоето....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.