Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Warez
*Кратък преглед

Тема Syberia???нови  
Авторgamer (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 23:06



Абе хора, много ми се ще да я сваля тази игра, обаче нийде я няма. Тва казаа-то, eMule, всички warez сайтове, дето знам - няма я и толкоз. За free.techno-link.com не знам, ама и без това нямам достъп до него. Може ли някой да каже къде я има, или ако някой има бърз фтп сървър да я сложи за известно време. Аз съм пълен с игри и софтуер, съгласен съм да кача каквото искате в замяна.
10х предварително



Тема Re: Syberia??? [re: gamer]  
Автор Alex ll ()
Публикувано26.02.03 10:52



na free.techno-link ia ima .....другаде не съм я срещал никъде



Тема Re: Syberia???нови [re: gamer]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 20:34



Ти да не си случайно в чужбина? Щото ако е така, аз мога да направя това, което искаш, но в замяна първо искам да ми пратиш на мейла

адресите на някои чужди даунлод сървъри, на които ДА НЯМА системи за гласуване и размотаване по мъките, както и ако знаеш ми кажи от къде мога да си дръпна програма, с която да преебавам скриптовете, с които чуждите warez сайтове те принуждават да гласуваш за други сайтове по списък преди да дръпнеш файла, който ти трябва. Това са ми условията. Не се пазаря, приемаш или не?



Тема Imam ia:)))нови [re: gamer]  
Авторmorgan (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 11:40



Pich, imam igrata i shte ti ia kacha na moia komp. Samo triabva da izchakash do ponedelnik. Shte ti konfiguriram edno ftp s user i pass i niamash nikakvi problemi. Predlagam ti dotogava da darjim vrazka po- mail-a. morgan@bitex.com
Pozdravi



Тема Re: Syberia???нови [re: *]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 03:38



haha, ebah te v smeshnika!!!:)))



Тема Re: Syberia???нови [re: gamer]  
Авторethernall (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 14:59



man ako morgan ne ti ja kachi, moga ako si ot sofia da ti ja drasna na CD-ta i da ti ja dam, ako i ti dadesh neshto interesno v zamjana: ethernall@yahoo.com



Тема Re: Syberia???нови [re: ethernall]  
Авторgamer (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 21:04



не става, пич, щото съм в чужбина. защо мислиш, че нямам достъп до техно-линка?. мерси все пак



Тема Re: Syberia???нови [re: gamer]  
Авторcrump (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 13:45



Emi i az ia imam i sam v 4ujbina.Samo 4e ima edin maluk problem.Imam mnogo stabilen firewall.Ako mi namerish dstatu4no goliamo ftp s burza vruzka da ti ia uploadna ili ti hrumnat drugi po-dobri idei pishi na crumpz@mail.com




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.