Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 25.06.24 
Мобилни комуникации
   >> WAP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема въпроснови  
Автори kвo oт тoвa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 13:00



имам "Сименс"МЕ45 и включен към него Интернет.и кво от това.въобще не мога да зацепя как да го използвам.СЪВЕТИ?



Тема Re: въпрос [re: и kвo oт тoвa]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано29.06.03 11:54



искаш да кажеш, че имаш активиран номер за данни нали?

Как така не знаеш как да го използваш?
Карта на Мтел ли имаш?
Направил ли си всичките си настройки?
Влизал ли си в страницата на Мтел (wap) или не?
Знаеш ли от къде се въвежда на този модел телефон съответно адреса? (Surf/Fun, Internet, etc.)

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: данови [re: Muchacho]  
Автори kakвo oт тoвa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 16:53



имам номер,настройката ми я направиха в офиса на Мтел при заплащане на услугата.и от там нататък,не зная как да се оправя.това е.или аз съм пълен профан,или нещо друго има...нямам карта,плащам абонаментна такса.



Тема Re: данови [re: и kakвo oт тoвa]  
Автор _name (непознат)
Публикувано04.07.03 12:09



menu - surf&fun - Internet - Homepage iи после със стрелките по линковете



Тема Re: данови [re: _name]  
Автори kвo oт тoвa (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 15:51



m...s...f...i...h... да го заредя на адресите в компютъра или да го търся от друго място?мерси.



Тема Re: данови [re: и kвo oт тoвa]  
Автор Penta® (инж.)
Публикувано04.07.03 18:41



Мале, какъв си......! Не искам да те обиждам и няма да продължа
Тоя номер за данни ти е за GSM-a (е може и като модем за компютъра да се ползва ама не е работа)
m...s...f...i...h... са имена на менюта на телефона ти! Влизаш в тях в реда по който е описано и попадаш в WAP страницата на МТЕЛ. Оттам чрез стрелките (може да пробваш и с мишка ако имаш) се движиш по страницата, а с ОК избираш връзката която ти хареса.
Другия вариант е преди Homepage да избереш "Go to page" или "...URL..." (нещо такова ще е, нямам Сименс да ти кажа точно) и да въведеш адрес на WAP страница.

-----------------
Докато има цигани, няма да се оправим....


Тема Re: данови [re: Penta®]  
Автори kвo oт тoвa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 17:35



абе какво да ме обиждаш...аз си знам че съм пълен бастун в това отношение...иначе що да съм тука.значи всички тези операции ги правя на Сименса,нали?ще пробвам.обаче явно трябва да намеря човек за частни уроци...хахахаха




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.