Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 13.06.24 
Мобилни комуникации
   >> WAP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема пак за wap.mail.bgнови  
Авторkriz (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 01:31



абе какво не правя като хората за да си проверя пощата там през телефона?
връща ме в началото, а юзъра и паролата са ми верни ????
да не би да има нещо друго???



Тема Re: пак за wap.mail.bgнови [re: kriz]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.02.03 16:57



Доколкото знам, при всичк се получава този ефект. Отделно, че не мога да се вържа през POP3 за да си изтегля пощата.



Тема Re: пак за wap.mail.bgнови [re: kriz]  
Автор Sev ()
Публикувано17.02.03 14:01



trqbva da q otvarq6 na intervali po-golemi ot 15 min.ina4e ne stava.dava gre6na parola ili ne6to takova.



Тема Re: пак за wap.mail.bg [re: Sev]  
Авторkriz (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 23:35



приятелю, за никви интервали на става дума - изобщо не ме пуска, още от първия път, затова питам дали има нещо специфично (освен дописването на @mail.bg в юзърнейм, което е ясно)
ако има значение, става въпрос за siemens c55



Тема Re: пак за wap.mail.bgнови [re: kriz]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 12:10



Gola Voda sa ot mail.bg i vse po-zle stavat. Wap ne raboti - tozi problem, deto ti go imash, az go imam ot edna godina sus Siemens ME45, sega puk sled upgreida pop3 servica im dava dostup samo 15 min sled predishnata proverka, koeto e PULNA TUPOTIYA. Boreli se sus spamerite taka.



Тема Re: пак за wap.mail.bgнови [re: Miro]  
Авторkriz (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 23:05



прав си - за нищо не стават !!!
wap-a ще го преглътнеме, ама с тоя обратен ресолвинг дето го правят против спама са се престарали - не можеш да пратиш мейл до тях отникъде, връщат ти го !!!!
ебати отвореняците - казах им сбогом !!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.