Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> WAP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pomognete mi.......нови  
Авторfugazi (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 10:49



Zdraweite, zna4i napravih si WAP strani4ka no imam problem koito ne znam kak da resha. Hostnag stranicata na wap-bg.com (adresa e w-brave.wap.bg.com) no kogato se opitam da q otvorq s kakavto i da e mobilen telefon mi dava "UNSUPOTED CONTENT TYPE", interesnoto oba4e e 4e na WAP browser- i raboti na WAP emulatori sushto. Kajete mi kade moje da e problema? Blagodarq Vi predvaritelno.



Тема Re: Pomognete mi.......нови [re: fugazi]  
Автор prinyo ()
Публикувано22.01.03 11:10



Предполагам, че си абонат на Мтел. WAP - ът им се сдуха вчера (21 януари) и все още не се е появил. Каквото и да се опиташ да отвориш ще получаваш това съобщение. Някои Нокоии казват, че нямат отговор от гейтуея, но сименсите връщат това съобщение за грешка.



Тема Re: Pomognete mi.......нови [re: prinyo]  
Авторfugazi (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 11:31



:) ne ne sum, abonat sum na Globul sus slujeben tel. i imam free WAP i GPRS ne e tam problema, veroqtno e v samata stranica.



Тема Re: Pomognete mi.......нови [re: fugazi]  
Автор prinyo ()
Публикувано22.01.03 12:17



Преди малко успях да се вържа в WAP-a и общо взето всичко е наред със страницата ти. Само ми показва тиретата като въпросителни и началната картинка е голяма и половин минута се зарежда.
Не знам защо не се отваря при теб. Опитай с адрес http://wap-bg.com/w-brave/, но не би трябвало да има разлика.



Тема Re: Pomognete mi....... [re: prinyo]  
Авторfugazi (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 13:31



Ne stava ... :( sushtoto e... :(((



Тема Re: Pomognete mi.......нови [re: fugazi]  
Автор prinyo ()
Публикувано22.01.03 13:46




Не знам...
От Мтел се вижда, наистина.



Тема С две думинови [re: prinyo]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано23.01.03 10:28



Мтел рулз



Тема Re: С две думинови [re: Чepнorлaв]  
Автор prinyo ()
Публикувано23.01.03 13:40



мдаам..
и ако вземат да си оправят wap сайта, дето го съсипаха преди два дни, цена няма да имат
страницата на български е прекалено дълга и не може да се зареди
дава грешка телефона




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.