Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 27.04.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Трудно осъзнаваненови  
Автор treb (никой)
Публикувано17.05.07 20:25



Здравейте,

Обиколил съм 3/4 от Европа (без Скандинавия ,Гърция,Кипър и Малта).

Може да ви прозвучи изненадващо но WV тук таме можеш да срещнеш.
Причината е че не си отговарят за цената. Тоест много пари за нищо кола.

Тук у нас е пълно. Както едно време с Москвичи. Всички селски ергени караха "Москвич" а сега WV.

Аз лично карам Хонда а Европа е пълна с Френски, Италиански и Корейски коли

За тези дето сте си купили немски коли със здраве си ги карайте. Докато се осъзнаете на какво приличате.



Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: treb]  
Авторbum (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 22:06



Абе земи се гръмни бе, ти не знаеш как се пише фолксваген, седнал си акъл да даваш





Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: bum]  
АвторGogol (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 09:56



И тва го има... да ге..



Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: treb]  
Автор Фoke-Byлф (190)
Публикувано19.05.07 19:50



Ее,та кво му беше лошото навремето на Москвичо?Возеше си...Мина му времето верно,ма некой да го е купил насила?А иначе немската кола си е най добрата-тва е.Свирни и на комшията и той така че ти обади.Така че таралянкай си Хондата жив и здрав и не гледай в паницата на другите.Щото никой от нас не ти е казал-"Бе да е... и японската бангия"





Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: bum]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 15:10



то осъзнаването не било трудно то май е невъзможно селяни такива. То поне един конкретен мотив да бяхте написали бива а ми то питай и комшията и той щял да каже същото. Така е като се качиш от магарешка количка на лагерна количка.
Нещасници.



Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: bum]  
Авторtreb (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 19:26



Прав си не съм обърнал внимание на името на тези коли. Както писах карат се само в България и то из селата а това не е в моя район на пребиваване.

Е поне научих нещо VW а не WV - народна кола. В доста езици за разлика от нашия език качествените прилагателни стоят след съществителните и затова.



Тема А бе нещасТник....нови [re: treb]  
АвторГoroл (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 11:20



Бе келеш!ю
Първо се научи как се пише нещасТник!
Деба и капута, деба!



Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: treb]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 12:12



Ганьоооо и ти ли си обиколил Европата уа. А в сметките включи ли и Германията или там си пропуснал да идеш, zа да видиш че там VW-то и Опела са най-караните коли. Аz не карам VW ама ей таквиz глупендери кат теб ми бъркат у zдравето. Тръгнал по форумите да плюе другите коли. И как реши пък че Хондата е нещо повече??? Обиколил бил Европата ... А викаше ли булгар, булгар.
Прости хора има еййй





Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: 666]  
Автортpeб (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 17:18



Никога не съм казвал че Хонда е хубава кола че другата била лоша и т.н. Казвам само че из Европа не се карат вашите коли че дори и в Германия не са токова много колкото на вас ви се иска -така го видяха моите очи и така е.
Колата номер едно в Германия е Лексус и т.н.
Ако смяташ че за 7 години из Европа не сам научил 7 немски думи явно съдиш по себе си. Фолксвагените не са нито хубави нито лоши а просто не си струват парите като нови. Освен това да караш такава марка не носи и позитиви - просто някакъв човек в някаква обикновенна кола минава и това е.
Казвам само че по някакви причини тук у нас нещата се надуват излищо. И като гледам какви пари се дават за тези жалки коли аз лично го отдавам на селения. Първото нещо на един селянин като отиде в града е да направи всичко възможно да не разберат че от село.
Не искам да се заяждам с никого. На който му е писано да се поразходи из света ще се убеди сам в думите ми. На който не му е писано ще пише из форумите обиди като дойде петък вечер ще си отиде на село с надеждата да впечатли някоя мома с очакване като го види с каква кола е да и паднат гащите и това е.
За тези които сам обидил - извинявайте



Тема Re: Трудно осъзнаваненови [re: 666]  
Автортpeб (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 17:22



Пропуснах да кажа Опели има доста. Аз и за тях не съм твърдял друго




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.