Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 02.07.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Golf 3нови  
Авторzoidberg (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 13:24



Zdraveite!
Iskam da si kupia Golf 3 i sybiram mnenia - poddryjka, razhod, vsichko :-) I na kakyv dvigatel da se spra? Triabva mi nai-ikonomichniat vyzmojen, zashtoto shte ia karam dosta, a niamam sportni meraci :-)

I oshte neshto: kolebaia se mejdu Audi B4 i Golfa...kakvo shte kajete?:-)



Тема Re: Golf 3нови [re: zoidberg]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано30.03.03 14:49



Edinstvenoto s koeto moga da ti pomogna e che audito shte harchi poveche ot golfa, a ti ne iskash tova.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Golf 3нови [re: zoidberg]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано30.03.03 18:54



Препоръчвам ти Golf 3 1,6i - 75PS или 1,8i - 75PS. Горят много прилично, но не вървят особено. Като цяло е много добра кола Голф-ът!



Тема Re: Golf 3нови [re: Vento]  
Авторzoidberg (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 01:09



Blagodaria!
A vidiah, che ima i niakakyv 1.4 mi, kakvo shte kajesh za nego?
No kakto e trygnalo mai shte se orientiram kym 1.6i...Mene mi triabva kolkoto da se dviji niakaksi! Kak go vijdash s AGU? I kakvo AGU?:-)
Izobshto sym pylen laik :)



Тема Re: Golf 3нови [re: zoidberg]  
Автор AGATA (непознат)
Публикувано31.03.03 16:16



GOLF 3- 1.9TD -75 konia.!!!!tova e za teb kolata!!!!!.Oshte po dobre 1.9TDi no te sa skypi



Тема Re: Golf 3нови [re: zoidberg]  
Авторgolf (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 19:31



1,4 е 60к.с. което означава, че на това тежко купе ще харчи повече от 1,6
а и като е с по-малка кубатура износването обикновено е по-интензивно,
така че в крайна сметка ти препоръчвам 1,6/1,8 76к.с. или 1,8-90к.с. + АГУ.
Като техническа поддръжка B4 и Golf3 са идентични,
но Audi е по-удобоно за дълъг път (по-безшумно, стабилно и сигурно при катастрофа)



Тема Re: Golf 3нови [re: golf]  
Авторmimilqnka (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 12:26



Zdraveite,az imam golf3,1.4 mono,benzin, i mi se struva,4e ne har4i mn, 8/100 gracko. Ima samo malak problem (kokto pove4eto golfove) v skorostnata kutiq-lagera na parvi4niq val starji dosta, prepora4aha mi napravo nova skorostna kutiq. Voziqta na vsi4ki VW e otvratielna,vse edno se vozi6 v karuca,pone pri po starite e taka.



Тема Re: Golf 3нови [re: golf]  
Авторmimilqnka (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 12:28



Zdraveite,az imam golf3,1.4 mono,benzin, i mi se struva,4e ne har4i mn, 8/100 gracko. Ima samo malak problem (kokto pove4eto golfove) v skorostnata kutiq-lagera na parvi4niq val starji dosta, prepora4aha mi napravo nova skorostna kutiq. Voziqta na vsi4ki VW e otvratielna,vse edno se vozi6 v karuca,pone pri po starite e taka.



Тема Re: Golf 3нови [re: golf]  
Авторmimilqnka (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 12:30



Zdraveite,az imam golf3,1.4 mono,benzin, i mi se struva,4e ne har4i mn, 8/100 gracko. Ima samo malak problem (kokto pove4eto golfove) v skorostnata kutiq-lagera na parvi4niq val starji dosta, prepora4aha mi napravo nova skorostna kutiq. Voziqta na vsi4ki VW e otvratielna,vse edno se vozi6 v karuca,pone pri po starite e taka.



Тема Re: Golf 3нови [re: zoidberg]  
Авторmiti (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 18:40



zdr ako iska6 az prodavam golf 3 1.6 mono inceksiya 93g mnogo ikonomi4no s metan ako se interesuva6 pi6imi pirvo na emaila david_2@abv.bg az go prodavam 6toto na blizo nyama metan stanciya ati ot kide si pi6i dase raberem




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.