Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 30.06.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови  
АвторЦЪK (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 15:38



ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ ИЛИ ОПЕЛ АСТРА КОЕ ДА ИЗБЕРА



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: ЦЪK]  
Авторddr (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 22:02



По-добре вземи Астрата. Погледни и за някоя Вектра. ПО-голяма е и по-комфортна от Астрата.



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: ddr]  
Авторsito (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 14:00



Kato davash akal v tozi forum da se vzeme Opel pone kagi na 4oveka ot koia godina na tam za da ne se zarazi ot "ragomicin" ;) i mu obiasni zasho da vzeme Opel



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: sito]  
Авторddr (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 14:19



Ще ти кажа защо да си вземе Опел:
1.По-здраво окачване;
2.По-здрав двигател и скоростна кутия;
3.По-икономичен двигател;
4.По-динамичен двигател;
5.По-евтина подръжка.
А за коя година да си вземе, човека не е казал с колко пари разполага





Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRA [re: ddr]  
Авторkoцeв (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 14:40



Ако не от друго се ориентирай по цените на пазара? Защо мислиш Опелите са по ефтини от Фолксвагените.
Единственото предимство на Опелите са по-добра возия и желязно окачване.
Който няма достатъчно пари за надеждна и сигурна кола си купува Опел или Форд.Карах Опели с три вида двигатели всеки от тях си имаше слабо място !?,плюс ръждата

А за новите двигатели Екотек не съм чул добра дума!!



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: koцeв]  
АвторЛaнчa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 16:20



Vzemi si Italianka i niama da sbyrkash...Lancia Dедра...лека поддръжка евтини коли с много екстри и без ръжда!



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: Лaнчa]  
Авторkoцeв (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 15:07



Може, ама за тях няма части втора употреба и който е без Каско -гори

,да оставим настрана че 50% от майсторите не разбират на френски и италиански коли



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: koцeв]  
Авторddr (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 10:16



към Коцев:
"Единственото предимство на Опелите са по-добра возия и желязно окачване. "- тук си абсолютно прав. Но и другите предимства, които аз съм изброил в предния пост са верни. Само виж каталожните данни - Опелите хем харчат по-малко, хем и имат по-добра динамика. Имам приятел в сервиз. Казва ми, че Вагените дават много повече проблеми по двигател и ходова част.
А Опелите са малко по-евтини, поради по-слабите ламарини и приказките на такива като теб - че не били здрави и били гадни коли. А приказката за Опел и Форд не са я измислили немците, както много хора си мислят , а е родена от такива като теб.
А това, че ти не си случил на коли не ти дава право да да псуваш по Опел като марка. Чисто и просто си нямал късмет. Примерно аз ако карах Ваген и ми правеше проблеми нямаше да псувам по марката, щях да псувам по себе си, че са ме минали или съм се преебал.
Като заключение искам да кажа,че не карам Опел. Връткам една 190-ка и ми писна от проблеми. Но не разправям по форумите, че Мерцедес е скапана кола. Изказвам мнение, защото имам двама много добри приятели с Вектра и Пасат и събирам лично впечатление от техните коли.





Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: ЦЪK]  
Авторopel4o (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 14:54



Abe hora tuk dumata "OPEL" e zabranena duma kato da napsuvash na maika



Тема Re: VW PASSAT ИЛИ OPEL ASTRAнови [re: ЦЪK]  
Авторmario (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 21:16



kak moje da sravnqvate ASTRA i pasat opel sa nai golemite ko4ini izklu4vam omega sled 96ta no pasata e 100puti pove4e kolaot tezi gnili karutsi




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.