Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 09.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Тема Какъв GTI....?нови  
Автор Toshko (луд)
Публикувано07.02.06 02:12



Здравейте! С риск да повторя въпрос задаван и преди (проверих 4-5 страници на зад и не намерих нищо което да ми даде отговор) искам да попитам какъв Golf III GTI е с най-голяма мощност в смисал с най-много конски сили. Интересува ме фабрично излезнала от завода кола без чип тунинг и тем подобни неща.
Желая много да си купя един мощен Голф 3, но не знам кой е най-мощният и да няма нищо "побългарено" в него. Искам нормално изглеждаща кола с 4 врати и хубав външен вид. В mobile.bg ги гледам, ама там са едни таралясници с разни затъмнени стъкла, гадни кормила или педали, лети джанти и т.н. все неща които много ме дразнят.
За сега видях само Golf3 2.0 16v, че е 150к.с.



Тема Re: Какъв GTI....?нови [re: Toshko]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 17:00



Golf-3 VR-6 174k.s. 0888606068 tirsi zarko



Тема Re: Какъв GTI....?нови [re: Toshko]  
Автор Sawa (Цар)
Публикувано07.02.06 17:37



2.9 VR6 Syncro (1HX1) 190к.с.
Един съвет от мен-такъв автомобил си купува нов иначе си влязъл с двата крака. По принцип тези коли ги купуват маняци с много пари, вземат им душичката за година 2 и ги шитват на няой който да си скуби косите. На такъв автомобил само акциза и ДДС-то е 9300лв.смятай по-нататък. Данъците, застраховките и другите простотии на година са ти над 500лв. Абе трябва да си доста напред с матеряла, за да можеш да си купиш и потдържаш такава кола, която почти със сигурност е издухана.




Тема Re: Какъв GTI....?нови [re: Sawa]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано07.02.06 18:21



Хмм май си прав. Едва ли ще попадна на читав GTI който да не е юркан много
Здраве да е....някога ако забогатея ще си купя нов от завода



Тема Re: Какъв GTI....?нови [re: Toshko]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 08:38



Аз успях да си купя запазен GTI 16v., '97 с абс. вс. екстри + 16" оригинални джанти - юбилеен модел. Колата беше със заводските си свещи, акумулатор, амортисьори, спирачни дискове и др. Беше обявена че е на 60 000 км, но когато отидох тъкмо я гласяха, километража не беше още превъртян и показваше 101 000км. На скоро сменях лагер на съединителя и видях, че феродото си оригинално с оригиналната година - та съм склонен да вярвам че е първата кола, купена от България на реални километри.
Цената която платих миналата година беше 9200лв.



Тема Купи си този : [re: Toshko]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано05.05.06 03:19



По мощен от него май няма:)), само не зная дали може да се наре4е 3:





Разграфен е до 300км, в4ера го разгледах, докато 4аках да ми сменят маслото, но дилъра каза 4е бил заклю4ен на 250.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.