Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 01.07.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема стартернови  
Авторaдy (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:11



момчета имам проблем . при студен двигател си паля без проблем . ако по някаква причина изгася мотора при загрял двигател след това не мога да запаля мотора . явно има някакъв проблем в стартера .
Ако имате мнение по въпроса ви моля да го споделите и евентуално при кого мога да направя ремонта
Благодаря .



Тема Re: стартернови [re: aдy]  
Автор KR-16VМодератор (Бесния)
Публикувано28.01.05 09:58



ела във

най-вероятно това не е от стартера.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.

Тема Re: стартернови [re: KR-16V]  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано29.01.05 21:52



Много мразя да ходя при непознатаи майстори, щото само не могат а пипат,н но от работилничката на Антим 1 - за сега съм много доволен и взимат съвсем прилично.



Тема Re: стартер [re: Genesis]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 22:22



И още един тутурут-0888710202-имат добър майстор.



Тема Re: стартернови [re: aдy]  
Авторgolfeto (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 09:31



Кажи поне за каква кола става дума...........вероятно не е от стартера....но без да знам колата няма как да предположа проблемите при топъл старт..........



Тема Re: стартернови [re: golfeto]  
Авторady (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 21:59



колата е vw расат 1994 междинката комби 1.8 с климатик . Според мен е стартера но .............На една бензиностанция ми направи този номер но тогава ударих стартера с четката за чистене на лед и запалих . Дали пък имобилайзера не прави някой мурафет?Колеги помагайте.



Тема Re: стартернови [re: ady]  
АвторЖичkaджия (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 13:40



http://www.emk-33.com/index.php?sid=4fc28e3e4722eccb79ff64457f8aec8e



Тема Re: стартернови [re: Жичkaджия]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано02.02.05 16:01



и кво има тук, че не стоплям освен сайт на ем33



Тема отговора може да е елементарен:-)нови [re: Pichaga]  
Автор ford_1.8_diesel (corelDRAW)
Публикувано06.02.05 22:37



Аз имах същия проблем с моя форд.На дълъг път до морето примено,ако спра и изгася полсе неможех да запаля.Чак когато колата изстине палеше .Та повредата при мене беше не добро контактуване на кабелите....(даже също като тебе почуквах и палех което си е било наместване на кабела)нали знаеш като ти дава някой ток с кабели ако няма добър контакт,нищо нестава.Та свалих всички жици,подмених ги с нови,сложих нови кабелни обувки..абе като по каталог:-),и от тогава преди една година нито един път не ми е правила колата проблем.



Тема Re: отговора може да е елементарен:-)нови [re: ford_1.8_diesel]  
Авторady (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 19:04



благодаря ти . само да се пооправи времето и ще се позанимая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.