Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 02.07.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: lowrider]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 21:19



E az kazah,4e mejdu Golf i Jetta nqma koi znae kakva razlika!TI misli6 li 4e ima ne6to,koeto mn da gi otli4ava?Po voziq,po dvigateli i po oka4vane do kolkot znam sa ednakvi.A osven tova po cqloto kupe ima mn suvmestimi ne6ta.Ili gre6a?



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: nqkoi]  
Автор lowrider (GOLF фенче)
Публикувано14.03.04 21:41



Taka e be spoko



Тема ГОЛФАДЖИИТЕ СА ЦАРЕ НА ПЪТЯ!!!нови [re: Syveten]  
АвторNovobranec (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 23:18



Сякакви глупости се изговориха заради разни таланти които идват в клуба и изцепват някаква глупост като тази тема.Та си викам никой не го каза до сега,да взема аз да го кажа това "ГОЛФАДЖИИТЕ СА ЦАРЕ НА ПЪТЯ!!!".Ако някой пита защо,ще му кажа "защото голфаджиите са най-много на пътя след бакшишите".А сега искам на това мое мнение още сто постинга със псувни по адрес на Голфаджиите и ФауВе
Чакам ентусиазирани хейтъри,малко да живне клуба,че напоследък тия Голфове спряха да се чупят и няма за какво да си говорим



Тема Re: ГОЛФАДЖИИТЕ СА ЦАРЕ НА ПЪТЯ!!!нови [re: Novobranec]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 23:31



Хехехехе,всяка втора кола в Бг е Голф май като гледам:)То това всеки го знае:)
Абе пич я ми кажи къде я продават тая "нечупяема"кола та да ида да си я купя:)На заем ще взема ама тва си е голяма далавера:)



Тема Re: ГОЛФАДЖИИТЕ СА ЦАРЕ НА ПЪТЯ!!!нови [re: Novobranec]  
Автор NlKJAMa ()
Публикувано15.03.04 11:02



Колко по-добре щеше да бъде ако в тази тема се обсъдеше културата на движение по пътищата без значение марката. Предполагам на фсички ви е писнало от тарикати които за да не чакат със всички на светофара правят изпълнение с който още повече се забаявя преминаването на колоната. Ако всичики разберат че ако всеки си изчака реда и се движим организирано ще има по-малко задръствания.



Тема Re: ГОЛФАДЖИИТЕ СА ЦАРЕ НА ПЪТЯ!!!нови [re: NlKJAMa]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано15.03.04 12:21



Мдам и аз мноо им се дразня. Но ако бързам и ме прередат повече от 3 коли и аз се пререждам бал съм ги да не са само те тарикатите...



Тема Уморих се да чета!!!нови [re: eViL]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано15.03.04 12:36



иначе бях намислил да кажа нещо много умно и много на място, ама го забравих.....голф неголф, карайте внимателно и коректно, щото като взема на баща ми ХАМЪРА ша ставаме на кълбета и ще има легни-стани
А сего сериозно-няма ли някой с малко акъл е да спреме с тая тъпа тема за мерене на пишки!!!
Лично аз-имам кинти да поддържам стар Голф 2 и ми харесва
като порасна /стана на 40/ ще си купя Ауди и пак ще ми харесва...
Тъпо е някой който не кара кола, а чете само книжки да дава акъл коя кола му харесва и затова ние да я караме
Всеки да кара това което му харесва, а и за съжеление това за което има мангизи и да внимава по пътя, като не забравя, че не е сам и не е безсмъртен



Тема Re: Уморих се да чета!!!нови [re: Pichaga]  
Автор Turtey ()
Публикувано15.03.04 12:50



pichaga, 4ak sega razbrah koi ti bil ba6ta ... 6to ne kaza po rano be

mnogo si prav mislia ve4e an si4ki ni e pisnalo tipa 6ofirane da se svyrzva s kolata koiato kara6
az sega s novata poneje ne sym i sviknal i karam otnositelno bavno (t.e. spazvam ograni4eniata i si4ko jivo se napyva da me izprevari - ama ot kyf zor?)

na nas ni lipsva tolerantnost i zatova karame (pyk se dyrjim pomejdu si) na principa preebi drugar4e
silno se nadiavam oba4e da se ponau4im na civilizovano povedenie i da sprem da si pre4im edin drug - taka si4ki 6te vyrvim po-lesno napred (vyv vsiako edno otno6enie)

sponiam si i be6e hrumanala ideiata da si sloja lepenka na kolata (ima6e grozno odraskano i ne mi se boadisva6e) ta tyrisih ne6to to tipa "az moga da karam bavno a ti?" ama ne namerih - ima6e oba4e sekvi drugi - 6ofior zviar, drugata mi kola e ferrari i pro4ee selianiii



Тема Re: Уморих се да чета!!!нови [re: Turtey]  
АвторNovobranec (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 13:49



То рода на жълта кола със надпис "Мразя жълтото" или пък "Бог ми е навигатор" и "Абонат на КАТ съм виждал",също и "Жена звяр зад волана"....
Това с "Аз мога да карам бавно,а ти?" е добра идея.Имаше лепенки на едно варненско радио "Не карам пил!"
За лепенките да ти кажа че после като решиш да отлепяш ще се поозориш(зависи от лепенката) и ако е върху участък с боя после ще си личи къде е била лепенката.Всички са виждали бивши таксите с махнати лепенки и непребоядисани след това....
Дайте да променим насоката на темата към "Коректност по пътищата"....
Хайде със здраве!



Тема Re: Уморих се да чета!!!нови [re: Novobranec]  
Авторgti POWER rulz (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 14:54



az samo da pofmetna
4e ne sa nai-Opasnite tia s Golfovete
a tupite bakshishi
shibanite cigani deto karat jultite karu4i i ebi mu maikata verno nikvi pravila ne spazwat
se edno sa CARE
+ tva kato pometesh nqkoi takuf bukluk
i posle idvat oshte 20julti ciganina i ako gugnesh te smazwat ot boi
ARE BE BUKLUCI bakshishovi kat ste toilkova otvoreni sho se subirate po 20
1 vs 1
4ist boi
maika vi ...

+ tova moje da sam selenin s GOLF i da sam nai-nai tupia i s nai gadnata
kola oba4e vajnoto e 4e na MEN SI MI HARESWA i nikoga ne me e ostaviala na put
+ tva kato natresa nqkoi tup bakshish deto zasi4a
i ebava maikata na vsi4ko
otivam v magazina
23lv kalnik
20lv far
20lv reshetka
slagam rezervnata prednq bronq ( shoto znaete 4e tva e kOnsOmatif ) i sam katonov

tolkova pari4ki imam takava kola karam
seki spored vuzmojnostite si ...

p.s. pa kato porashe she me vidite s G-klasata ;)))))








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.