Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 02.07.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: lowrider]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:14



lowrider dosega li rovi ,za da mi go kaje6 tova.Kolkot kupi6ta spisaniq i vestnici sum izpro4el ti predstava si nqma6!Ama ne moa da pomnq si4ko v detaili...Znam samo,4e Golf ne e nai-velikata kola i tezi koito q imat dale4 ne sa nai-nai...taka 4e sus zdrave!



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: nqkoi]  
Автор lowrider (GOLF фенче)
Публикувано12.03.04 23:17



Ti si prosto sme6en,nqmam kakvo da ti kaja pove4e



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: vw_golf_2_Memphis]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:19



Аз тия вървежните голфове ги взимам за закуска. Ама поне го правя когато никого не застрашавам



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: lowrider]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:21



Mom4eta 4etete malko literatura i stiga ste si vervali tam po sbirkite det sa lujete kat ne znam si kakvi,koi kolko bil vdignal i ne znam si na kakva kola vzel starta!
Horata(dale4 po-umni i razbira6ti ot vas)sa si kazali,4e Golf ne e ni6to osobeno!Govorq vi za GOLF V,a za starite golfove ne smqtam,4e ima nujda ot komentar!Opredeleno sa po-dobri ot ladite i moskvi4ite,ot koito navqrno mnogo ot vas sa slezli v4era!Taka 4e,za stari ko6nici ne mi govorete!
Za svedenie 6te kaja samo 4e novata ASTRA bie kato cqlo Golf-a.Suotno6enie Cena/predlagano seriino obzavejdane go prevuzhojda dosta!Na dizain e mn po-sveja,a po ka4estvo ne vqrvam da e po-zle ot Golf-a.Ostavqm na vas vie da si mislite kakvoto si iskate!



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: nqkoi]  
Автор lowrider (GOLF фенче)
Публикувано12.03.04 23:25



Aaam ti da ne si ot OREL fenovete,ami taka kaji za6to ne po4na otna4alo sus tova.
Izvinqvai ti kakvo kara6?




Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: lowrider]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:35



Ni6to ne karam.Ne sum fen na Opel,prosto dadoh za primer tozi test,koito 4etoh v Avto trud!Btw skoro moje bi tam 6te budat otpe4atani moi risunki za edin konkurs:)
Moito avtomobilstvane ne se svurzva s tova da jitnam s na tatko si kolata i po cql den i da svalqm madami:)Predpo4itam da si 4eta spisaniq vestnici i druga specializirana literatura...no uvi nqmam mnogo pari za takvia ne6ta,no vsqka sedmica sum v krak s Avto trud pone...



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: Syveten]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:44



Eto tuk edna moq risunka,za dokazatelstvo,4e nqmam ni6to protiv markata!
Na koito mu e interesno moje da vidi s kakvo se zanimavam!
Pr.gledane:
http://www.bezdumi.com/showpic.php?uuid=290&aid=161&pid=1306



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytqнови [re: nqkoi]  
Автор lowrider (GOLF фенче)
Публикувано12.03.04 23:45



Ami za AUTOБилд,какво ще каже6 ili AUTOBILD,tova za men e nai-spisanieto.Testovete sa stra6ni tam.Auto trud go 4etqh redovno do 2003,no si mislq 4e prekaliha s orqzvaneto na vestnika,i nenujnite obqvi.V kraina smetka za Avto trud si mislq 4e osnovan zel stana komersialna,a ne da ni informirat za nai-interesnoto.Moga o6te da gi pliua,ama predpolagam gi uvajava6,zatova spiram.
Otnosno novata astra,vsi4ki prikazvat ama o6te gi nqma testovete da q vidim 6to za stoka e,ne sum si kupil o6te martenskiq BILD dano da ima tam ne6to.togava 6te razberem koq e po-dobra.
Ti qvno si designer bravo naistina stranitzata v auto trud za mladi talanti mi be6e edna ot nai-interesnite.Na kolko si godini ina4e 4e mai kato ti sledq replikite moje da se okajem vrustnitzi i posledno nqmam golf



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytq [re: lowrider]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 23:50



Na 21 godini sum.Gledam na avtomobilite purvo kato vun6nost i posle kato tehnologii!Za avtotrud donqkude sum suglasen...No te "kradat"info to4no ot AUTO BILD,koeto az mn uvajavam(spisanieto de),no cenata mu ne e mnogo tunka,zatova se zadovolqvam s Avto trud i Avto Jurnal...Tam su6to si pi6e interesni ne6ta,no istinata e 4e v BG nqma istinski dobur vestnik za avtomobili...Ako u4ih za DVG-injener,moje bi 6tqh da se pomu4a da storq ne6to po vuprosa!Interesno mi e da rovi4kam iz neta i da sravnqvam razni avtomobili!!!!



Тема Re: Golfadjiite li sa care na pytq [re: nqkoi]  
Автор lowrider (GOLF фенче)
Публикувано12.03.04 23:54



Risunkata ti e mnogo dobra bravo
Dokolkoto avto jurnal imah vseki broi ot purviq do kraq na 2002-a mislq ili 2001 6te te izluja togava mi be6e interesen sega kato 4eta starite broeve se 4udq kak sum go kupuval,no kakto i da e ta ne sum si vzimal jurnal ot 2-3 godini neznam kak e.V avto trud nqma mnogo testove m/u avtomobili tam im e gre6kata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.