Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 04.07.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Golf 2 diesel mnenieнови  
АвторAsen_77 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 13:43



Zdraveite,

mislia da si kupuvam Golf 2 diesel.Ako moje da mi dadete saveti kakvo da gledam.Mnenieto vi za diselite na VW.Kilometrite imat li znachenie kogato dvigatelia e dobar.I kak se darji dobar diselov dvigatel.Takiva neshta.Iasno mi e che pisheiki pod 200 000 km. na kilometraja ne moje da e istina.Smisal takav vsichki koli koito se vansiat v BG im se vartiat kilometrajite i sam chuval che kola po 300 000 hil. km. trudno se namiralo v evropeiskite strani ot koito se vnasiat koli.Ako moje hora koito karat takiva koli da dadat svoeto mnenie.Blagodaria predvaritelno.

Pozdravi Asen.



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: Asen_77]  
Авторgolf2 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 15:54



пробваш го при минусови температури, ако запали на половин оборот- зна4и е добре



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: Asen_77]  
Автор3Mona (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 16:13



Аз карам вече две години Пасат'87 са такъв двигател, но го взех от приятел. Пушка, както се пее в народните песни. Малко е слаб за пасата, но казват, че Голф 1.6Д бил ракета.
Това, което ти препоръчва колегата е вярно, но не е изчерпателно, защото може да не запали веднага, и причината да не в двигателя, а в подгр. свещи, кофти филтри и т.н. Най-добре си е при независим майстор. Ако си в Пловдив мога да те пратя при много коректен дизелджия.
ПП Във авто-форума на АБВ-то се появи един с ник CommonRail, който спомена, че само с дизели се занимава, даже е бил корабен механик, а там са едни дизели!!



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: 3Mona]  
АвторAsen_77 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 20:00



Da naistina mnenieto ne beshe izcherpatelno zimata i akumolatorite davat griji.Inache mersi za predlojenieto no ne sam ot Plovdiv a sam v sofia.Az imam poznati koito sa s diseli no prosto iskah da popitam ako moga da naucha i niakoi neshta koito moje bi ne sam nauchil ot tiah.Blagodaria shte chakam i oshte mnenia.



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: Asen_77]  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано18.02.04 23:02



По този въпрос може да се пише много за това просто се разходи из форума.



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: Asen_77]  
Авторgolf2 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 16:20



съгласен съм 4е паленето зависи от няколко фактора:
-двигател- добра компресия
-подрг. свещи - работещи
-гориво - зимно
-акомулатор - добри обороти на стартера
НО ако запали зна4и вси4ко описано по-горе е ОК
/все пак карам от 1м. дизел и доста нещя не са ми ясни/



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: 3Mona]  
Авторgolf2 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 16:22



-дюзи -еднако работещи



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: golf2]  
АвторFox (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 20:53



Ako e 4itav dvigatelq i bez edna svesht shte zapali. Ot 5 godini karam diesel i nqma nikvi griji (1.6D). Mejdu drugoto ako otvorish WWW.MOBILE.DE i potyrsish Golf 2 diesel nqma da namerish pod 300 000 km, dokato v MOBILE.BG vsi4ki sa na po 150 000 km ;)))

Uspeh!



Тема Re: Golf 2 diesel mnenieнови [re: Fox]  
АвторAsen_77 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 21:36



Da za kilometrite sam napalno saglasen.To mai ne samo dieselite a vsichko koeto se vnasia v BG e na poveche ot 300 000 km.Blagodaria za mneniata.Shte gi imam v predvid.



Тема свещинови [re: Asen_77]  
Авторgolf2 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 11:52



моя 1,6ТД палеше в студа и без 2, ама доста въртене падаше :((




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.