Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 27.06.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Цена на халогени-Golf II  
Авторчичи (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 18:43



ЗДРАВЕИТЕ,
БИХТЕ ЛИ КАЗАЛИ КОЛКО СТРУВАТ ХАЛОГЕНИ 2-РА УПОТРЕБА И ОТ КАДЕ?
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.



Тема Re: Цена на халогени-Golf IIнови [re: чичи]  
Авторvw_golf_2_Memphis (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 19:11



Proveri na Simeon.Ili po morgite-tam e malko veroqtno da ne sa gi vzeli ama....



Тема Халогени нема!!!нови [re: чичи]  
Автор KR-16VМодератор (Бесния)
Публикувано24.01.04 19:47



Брато див късмет ще е ако намериш втора употреба.
Аз две години имах голф 16V и две години търсих халоген, никъде нямааааа , ама къде ли не съм ходил и по горубляне бях- ама никой не ги продава. Накрая един пич от клубовете, беше ходил по италия та от там ме уреди.
Ама ти продължавай да търсиш може сега да има.
Цените им са много хубави. Нови са 200лв.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Халогени нема!!!нови [re: KR-16V]  
Автор vw_golf_2_Memphis (ONLY VW)
Публикувано24.01.04 22:57



Nqkude razpravqt 4e na Simeon imalo HELLA novi za okolo 80-100lv.No ne originanite na VW.Ako ima6 vreme se razhodi natam da proveri6.Lo6oto e 4e KR-16V e prav-mnogo e trudno da se namerqt takiva halogenki



Тема HALOGENI IMA !!??!!нови [re: vw_golf_2_Memphis]  
Автор Tinky Winky SP (SP)
Публикувано25.01.04 02:02



Ako si im tolkova merakliya mislya che moga da ti gi namerya po 30 -tina leva parcheto ne sa hella no pone sa chisto novi ako si navit kaji shte proverya !!?



Тема Re: HALOGENI IMA !!??!!нови [re: Tinky Winky SP]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано26.01.04 10:44



kakwi halogeni moze da namerish, golemite deto sa na reshetkata ili ot tezi malkite dolu na bronqta ... shtoto az si tarsq ot malkite :)



Тема Re: Цена на халогени-Golf IIнови [re: чичи]  
Автормиk (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 17:54



Мене ако питаш, и с халогени и без халогени, .....все тая. Аз съм с халогени и кой знай какъв ефект не съм забелязал.Само дето ако ги имаш, в едим момент може и да ги нямаш вече....., но пък ще ти останат едни "хубави" дупки....по бронята. Поне така ме предупреждаваха колегите когато си купувах Голфа...Да чукна на дърво вече 3-та година са си още на мойта кола....
Верно, че в мъгла, сняг и други такива намалени видимости колкото повече светиш, по-вероятно е да те видят, но за тебе си, почти няма ефект/аз поне очаквах от тях да ми осветяват повече пътя, без да заслепяват отсрещните/.
Сега по коледа, единият даже ми изгоря май, не свети вече....един майстор ми лепи бронята /че имах "контакт"/, сваля я слага я там ги върши разни...и сега само едното очо свети, другото пресветна веднъж и туй му беше май светенето....
Или кабелче или крушка...ма май трудно се сваляха....не съм се навирал да ги гледам...
Някой мъчил ли се е да сменя крушка на халогена?



Тема Re: Цена на халогени-Golf IIнови [re: миk]  
Автор Tinky Winky SP (SP)
Публикувано27.01.04 03:01



Ami az mislya che govorime za tiya na bronyata drugite na reshetkata s lopata da gi rinesh a kolkoto do smenyaneto na krushkata e elementarno !!! razvivash edno boltche i halogena e dolu



Тема Re: Цена на халогени-Golf IIнови [re: Tinky Winky SP]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано27.01.04 13:40



a ima li realno faida ot tezi halogeni, swetqt li dostatu4no, shtoto edin poznat se oplaka 4e nikwa rabota ne warshat



Тема Re: Цена на халогени-Golf IIнови [re: чичи]  
Автор GolfSynchro (VW фен)
Публикувано27.01.04 14:01



Виж
http://bazar.dir.bg/read.php?f=109&i=11268&t=11268

Някакъв пич им иска 65лв. и твърди, че са оригинални.

Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.