Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 10.06.24 
Автомобили
   >> VW
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: карбураторанови [re: hybrid]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано05.02.04 14:02



Ще погледна, за да не говоря на изуст, но съм почти сигурен, че е 31 PICT-3..



Тема Re: тогава...нови [re: vassko]  
Автор 12OO (непознат)
Публикувано05.02.04 18:00



Еееех, тая автогара в Пз. Всяко голямо междучасие, че и не само, кебапчета и биричка... направо ме връщта в младостта!
Виж, на гарата също не са лоши кебапчетата - преди 2-3 месеца заседнах там и изпуснах 2 влака от тия кебапчета и пиринско.
Тъй че направо в Пз срещата.
Само чакайте да стегна моята!



Тема Re: Karburatoraнови [re: 12OO]  
АвторAir_Cooled (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 09:04



Karburatora si e ok!
No poneje e na dosta godini mu se iznosva vazela os-korpus i ot tam pozasmukva vazduh!
Svali6 osta, pravi6 edna platna vtulka i zabravia6 za karburatora v sledva6tite niakolko godini!
:))))))))))



Тема КАКВО СТАНА БЕ?нови [re: Air Cooled]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано10.02.04 09:59



Всички изчезнахте като по сигнал?!..

А аз имам толкова много въпроси..

А между другото има нов форум за Кефер-и ето





Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ?нови [re: lNSlDER]  
Авторhybrid (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:49



Ne sme iz4eznali, samo 4eto izpolzvame hubavoto vreme da pokarame rezbite
i da pozakurpim ne6to, eto naprimer az za edin den, v4era ot ,,normalno karane
skusah 2 remuka i sko4ih ot edin bordur i si izkrivih praga, ta sega otivam da apgreidvam.;-))
Ti mejdo drugoto pak si pitai nie kvoto mojem 6te otgovarqme, 6te6e da kazva6 i
s kakuv karburator si.
Mersi za infoto za foruma i az se otvorih za nego v4era, no tozi mai pove4e mi dopada.
P.P. do moderatora: sled kato si preinstalirah PS-to si se istri potrebitelskoto ime,
moje6 li da mi go kaje6 ili da mi kaje6 kak az da go otkriq.




Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ?нови [re: hybrid]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано10.02.04 18:32



А, добре..
Значи ето част от моите въпроси:

1. Карбуратора. Числата ще ги видя, сигурен съм, че е 31 PICT, е съм сигурен дали е 3 или 4. Въпроса ми е, какъв карбуратор е най-удачен, и кой.къде да ми го монтира, тъй като ще трябва и фланец..

2. Шарнири. Значи смених шарнирите на предния мост (120лв.) миналата зима, т.е. имат 'пробег' ил ипрестой на предния мост в продължение на година или 5-6 хил.км. Гумичките на 2 от тях са вече напукани и скъсани.. Е***и шарнирите!
Въпроса е - има ли съвместимост с шарнири от други коли/модели? Не може някак си всяка година да плащам по 120лв. за шарнири.. За справка на Голф-а ми за 80хил.км. по предница смених един курмилен накрайник и 2 амортисьора. Като амортисьорите ги смених в началото преди да навъртя километрите.

Да не говорим, че няколко пъти сменям семиринг на едно и също място..

3. Ще трябва да я кърпя и боядисвам. Тези от вас, които имат опит - биха ли споделили приблизителни цифри само за етапа на боядисването - подготовка, материали, боя (металик ще е) - колко, лак и т.н. Знам че ще кажете - е, зависи от боята.. Ясно е че ще се търси най-доброто м/у цена/качество, което значи някъде по средата..
Иначе смятам да го направя като хората - да отделя купе от шаси, изкърпване и т.н.

Това са по-важните въпроси, останалото са екстри или по-скромно accessories..



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ?нови [re: lNSlDER]  
Авторhybrid (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 22:16



1. Karburatora - predlagam ti da go smeni6 s 34 PICT - 6te polu4i6 dobri rezultati, pasvaneto e po lesno, a i nqma dab se pritesnqva6 da ne mu doide mnogo tuninga i da razbie6 4opovete na mahovika i vala vala kakto stana s mene predi vreme, no ako vse pak durji6 na dvukamerniq ili nai-dobriq variqnt dvata kar-buratora trqbva da olekoti6 mahovika pone s 1,5kg i da mu napravi6 balans.

2.Za 6arnirite ni5to ne moga da ti kaja tam ne sum smenql ni6to o6te.

3. Boqdisvaneto - golqm zor be6e- nqkolko meseca kurpih i kitosvah i pone za tova
pari ne sum daval, no igra4kata e golqma variqnta da nameri6 suvesten boqdjiq,
koito da ti q izkurpi i izpune kakto se polaga e nai-dobur, celta e da nameri6
nqkoi, koito ne e pravil kostenurka za da se hvane za po malko pari.
Boqta mi e akrilna na ,,Ivat'' no ne ti q preporu4vam-mnogo e nejna, no puk za glanca zabelejki nqmam. Koli4estvoto koeto polzva boqdjiqta be6e kum 1,5l, oba4e ne mu stigna, ta na teb 6te ti trqbvat minimum 2,5l - komplekta boq, razreditel i vtvurditel na Ivat izliza6e nqkude kum 80lv/kg, ima6 i 1-2 kutii osnova ,,5+1''-po 20 i nqklko par4eto, kit kum 10-15 kg po 7-8lv/kg, 6kurki, silikon i silikonovi kurpi4ki, i tui- onui i kakto i da vurti6 s po malko ot 500lv trudno 6e mine6, puk moje i samo boqdjiqta da iska tolkova.Kato smqta6 da razhvurlq6 kupeto nai-dobre go zakarai na pqsukostruika posle go zape4atai s grund i si
gledai kefa posle.



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ?нови [re: hybrid]  
Автор K_Power (VW-VR6 маниак)
Публикувано11.02.04 01:13



Za 100 leva ti olekotiavat mahovik i ti go balanirat.Po-dobre e ot nov olekoten,poradi prostata prichina che nov oloekoten e okolo 1000-1200 leva,a i neznam dali ima za brambar.Dva Weber-a i se opraviash,chicho mi imashe takiva ma mu izcheznaha ot garaja,da mu se nevidi i tapia garaj.



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ?нови [re: K_Power]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано11.02.04 10:24



Eeee mnogo pari sa tova be pi4!
Bai strugar 6te i go napravi za 10-tina lv. a balansa e hubavo da se napravi barabar s vala i si4ko koeto se varti s nego!
Ka4estvena balans ma6ina ima dokolkoto znam v mejdunarodnia garaj v hadji dimitar



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ? [re: hybrid]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано11.02.04 16:21



Hybrid и K_Power и Персо - благодаря Ви! :))

1. Карбуратора:
1.1 Хибрид, не разбирам, затова те питам за следното ми притеснение - това което ти ми предлагаш ще повлияе ли на живота на мотора, ще скъси ли ресурса му, и т.н.?
1.2 Двата карбуратора - за Вебер ли говориш? Къде да ги търся - нови или 2ра употреба?
И въобще освен нещата на теория, ми помогнете (кажете) при кой да отида за да ги извърша на практика .. :)))

1.3 Кей_Пауър (нямам английски) - къде ще ми балансират маховика за 100лв.?

4. Имам и друг въпрос - знаете ли къде могат да ми направят фелдах? или нещо максимално близко до това??

Тенк ю!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.