Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 10.06.24 
Автомобили
   >> VW
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Шайби.. [re: hybrid]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано26.03.04 08:24



Това бях направил аз, но пак имах проблеми. Менеше обороти, като цяло ги държеше високи. Гаснеше, първоначално на студен мотор, после и на топъл. Според Air Cooled проблема ми е в няква ос, която има лек луфт, от където влиза въздух и т.н. Най-вероятно затова регулирането ми с двата болта има адски слаба чувствителност.. Тая ос къде мога да я струг-на, за да влезе в час?



Тема Re: Шайби.. [re: lNSlDER]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано26.03.04 22:00



На стругар!
Но не е толкоз лесно :))))))))))



Тема Re: САЙТ ЗА "КОСЕНУРКАТА", НЕЙНИТЕ БРАТЯ И СЕСТРИ! [re: hybrid]  
Автор Блeйд (Daywalker)
Публикувано28.03.04 23:04



Check your e-mail :)

Magna est veritas sud rara!


Тема Re: Шайби.. [re: lNSlDER]  
Автор Блeйд (Daywalker)
Публикувано28.03.04 23:09



Stranno, tova s gasneneto na studen dvigatel mi go pravi i na men (kogato navun e studeno samo che). Inache oborotite sa stabilni i nqmam drugi oplakvaniq. Za koq os ide rech i kakvo i e, Air Cooled :P

Magna est veritas sud rara!


Тема Re: vapros [re: hybrid]  
Авторgti (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 10:02



mersi mnogo bratle



Тема Re: vapros [re: gti]  
Автор hybrid (beetle65, Golf3)
Публикувано29.03.04 12:20



Няма за какво - радвам се, ако съм могъл да ти бъда полезен с нещо.



Тема Re: Ос [re: Блeйд]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано29.03.04 13:20



Това е оста на клапата на карбуратора. Като се износи леглото започва да просмуква въздух и пречи на нормалната работа.
С валяш оста и правиш две втулки.... и караш!



Тема Re: ВЪПРОСЧЕ! [re: vassko]  
Автор vassko (аматьор)
Публикувано30.03.04 12:59



А на какво може да се дължи наличието на бензин в картера?
От къде може да е влязъл?

Редактирано от vassko на 30.03.04 13:02.



Тема VW 1600 TL Fastback 1967 г. :))) Вече мой [re: Air Cooled]  
Автор PACH (Retroman)
Публикувано30.03.04 21:41



Това е новата ми играчка с,която ще се занимавам в следващите 2 месеца.както забелязвате има какво да се прави по нея.Доволен съм от купето,което има много малко забележки.Праговете ще ги сменя и ще ги подсиля защото ще го правя кабрио.Относно кабриото ми казаха следното.Минавам си сега през КАТ,регистрират я,пускат я в движение.После я вкарвам пак в гаража и режа покрива.Пода и купето са подсилени и няма да има нужда от повторно укрепяне.Та ми казаха че никъде в талона не пише дали колата е кабриолет.Ако това е вярно после никой не може да ме пипне за нищо.Идеята ми е да не минавам на някакви техно-тестове и други такива отнемащи много време,пари и нерви "приятни" занимания.Та въпроса ми към вас е дали би могъл да мине този "номер" ??
И ако някой има информация за сайт в който е показано как се преработва "купе" в "кабрио".Снощи свалих малко снимки,но нямам нищо против да събера още информация.Помагайте :)))))







Напрееееееед,и само нагоре


Тема Re: VW 1600 TL Fastback 1967 г. :))) Вече мой [re: PACH]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано31.03.04 09:47



Човече колата е много запазена поне така ми изглежда.
Не я режи!!!!!!!!!!!!!
Аз мойта я продадах и ми е мъчно но нема как, нямам време да я права.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.