Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 10.06.24 
Автомобили
   >> VW
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Търся да намеря в Бг.... [re: Air Cooled]  
АвторPACH (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 19:08



Не знам дали си чувал за модела на VW Karmann Ghia,доста ретро модел но си заслужава.Този weekend ще ходя до Чирпан да огледам един VW 1600 TL Fastback 1971 година (два карбуратора).Дават го изгодно,но не знам в какво състояние е,дано не се разкарвам напразно.В ebay.de намерих един Karmann за 100 евро,но като погледнах днес вече е на 500 евро :(((

За всички фенове на VW е сайта : www.thesamba.com
Има много и всякакви снимки :)))



Тема Коли,мотори :)))) [re: hybrid]  
АвторPACH (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 19:50



градски виж какво си харесах:



Искам да говоря с теб да направим малко тунинг на един боксер 1600 който ще слагам на триколката която правя :)))) btw за него търся бутало ммммм трябва да измеря колко му беше диаметъра че не помня кои ремонт е :)))



Не обръщай внимание че двигателя е Харлей,има и модели с VW но няма снимка подръка :))



Тема Boxer Club Meeting!!! [re: Air Cooled]  
Автор Блeйд (Daywalker)
Публикувано19.03.04 21:22



Здравейте Bug-ери :)
Някой има ли инфо кога ще е срещата на VW Boxer клуба тая година. Обикновено го правят като пукне пролет, а това е събитие което като собственик на БЪГ не мога да пропусна :) Освен това - каква е процедурата по приемане на нови членове в този клуб?
Бе дори да не е на клуба - трябва да спретнем една среща помежду си. Бирата да се лее :)


Magna est veritas sud rara!

Редактирано от Блeйд на 19.03.04 21:23.



Тема Re: Boxer Club Meeting!!! [re: Блeйд]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано20.03.04 17:31



6-ти месец
тогава е срещата



Тема Re: vapros [re: OZ RAClNG]  
Авторgti (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 10:10



interesuva me kak da razbera koi e parvi cilindar natransporter(boxer)zashtoto nikade ne pishe.mersi



Тема Re: vapros [re: gti]  
Автор hybrid (beetle65, Golf3)
Публикувано24.03.04 12:05



Първи цилиндър се намира от дясната страна на двигателя -
от вътрешната страна, реда на палене при тези мотори е 1-4-3-2.

П.П.- ето ти нещо по ясно (май).

маховик
3-цил. 1-цил.
4-цил. 2-цил.
ремъчна шайба

ти



Тема САЙТ ЗА "КОСЕНУРКАТА", НЕЙНИТЕ БРАТЯ И СЕСТРИ! [re: Air Cooled]  
Автор hybrid (beetle65, Golf3)
Публикувано24.03.04 13:56



Колеги мисля, че е крайно време в Българското web пространство да има сайт на "костенурката", нейните братя и сестри. Имам доста информация и снимки събирани от нета, а и не само и имам намерението да се захвана с това начинание. Моля всички, които могат да помогнат с нещо да се отзоват.
Можете да изпращате интересни материали за сайта на beetle@mail.bg.
Въприсите свързани със сайта най-добре да разискваме тук.
Ако има някой - занимаващ се с Web, графичен дизаин, анимира, пише скриптове и др. и иска да се включи в изграждането на сайта моля да заповяда!

П.П. нека всеки, който иска да посети такъв сайт да си каже мнението.

Благодаря от името на всички фенове.




Тема Re: САЙТ [re: hybrid]  
Автор vassko (аматьор)
Публикувано25.03.04 09:43



ЯКО!!!! И аз имах идея за такъв саит, ама проблема ми е че тепърва започвам да разучавам що е това костенурка и какво се случва под черупката когато върви и когато не ще.
Основно черпя информация от тоя саит:





Тема ВЪПРОСЧЕ! [re: Air Cooled]  
Автор vassko (аматьор)
Публикувано25.03.04 10:07



На последък се сблъсках с един множествен проблем. Ще започна от зад на пред:
- Колата не върви - коляновия вал не се завърта когато дам контакт или като пробвам с ръце.
- Оказа се че е влезнало доста бензин в картера.
- преди това от карбуратора преливаше и двигателя гаснеше на празен ход.Трябваше да го изчакам да изстине преди да мога да го запаля на ново.
Какви може да са причините да влиза бензин и дали се е случила някаква фатална повреда?



Тема Re: ВЪПРОСЧЕ! [re: vassko]  
Автор hybrid (beetle65, Golf3)
Публикувано25.03.04 16:41



Благодаря ти за сайтчето, не го бях посещавал и като гледам има интересни неща там.
За двигателя мисля, че щом не се върти на ръка плаче за сваляне, което ще ти
даде отговор дали има нещо с маховика, коляновия вал или пък с някое бутало.
Карбуратора май му е голямо нивото и ако подложиш под жигльора, намиращ
се на капака 1-2 шайби би трябвало да нямаш проблеми.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.