Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 08.09.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Pi4ove,nie sme dobre!нови  
АвторVanko (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 16:43



Kato gledam kakvi temi imame tuk,nie sme si dobre,samo nqkoi uredi po elektronikata ni smushtavat,i to zashtoto prosto sa za smqna,ami q si pomislete kolegite ot OPEL kvo praat!XE XE XE Smeh golem:Kak da restavriram gredite na motora,kak da oprava uvisnal bagajnik i t.n.,i pak ima 1000 di vaprosi po el. na opelesko!



Тема Re: Pi4ove,nie sme dobre!нови [re: Vanko]  
Автор Stevek ()
Публикувано15.11.03 21:06



Какво да се прави, гният опелите, обаче движока държи. Тия проблеми се оправят и обикновенно не много скъпо. За греди и увиснали багажници не видях теми, макар че на опелите с предно се случва задните пружини да влязат в багажника ама така е няма нищо вечно ... Та погледнах и двата клуба май нещата не са точно така ...

Все пак и в VW клуба има интересни теми

- na golf-a druzkata na vratata da otvaria
- na 5-ta na 3000ob mi skacha do 4 i posle pada na 3
- Въпрос-повдиг. на клапани- В3
- Обороти на мотора
- Странен звук от скоростната...
- Климатроник за Пасат – Помощ
- Passat 2.0 16 DOHC- прегрява

моторите ...



Тема Re: Pi4ove,nie sme dobre!нови [re: Stevek]  
АвторNovobranec (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 21:20



Pi4,za razlika ot Opelite VW-nite ne pukat glavi poradi kalpavi materialiVsi4ki znaqt ot kakvo pestqt opelite - ot metali.Na opela mu kyrpish lamarinite dokato moje ili dokato ne ti omryzne i posle za vtorichni surovini i to ti plashtat samo polovinata ot tegloto zashtoto metalniq okis ne go smqtat za metal



Тема za motorite...нови [re: Novobranec]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано16.11.03 13:20



Edva li e nuzno da go kazvam , ama mai nyakoi hora hranyat iluzii. vseki VW fen znae , 4e zastane li s Opel na 4ertata ostava yako nazad da gleda zaden nomer)))))) Za zdravinata su6to edva li ima baza za sravnenie.... Prosto motorite na OPEL sa TOP..

PS - Ako nyakoi vse pak e uveren v svoya VAG motor da zapovyada - ot kluba 6te mu namerime protivnik v kategoriata)))))



Тема Смешки....нови [re: AstraMan]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано16.11.03 13:23



Имах те за горе-долу сериозен. До това изказване. Все едно слушам Диланчо (абе вие да не сте братя/близнаци?!)
Айде - аз като дойда у шопско - намери Вектра 1,8i и съм готов да се пробвам.



Тема Ти май нещо сънуваш.нови [re: AstraMan]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано16.11.03 13:30



Ха-ха. Опел просто не може да се сръвнява с VW. Абе що ли въобще се занимавам да ти казвам. То е ясно че вие от Опел идвате тук да се опитате да избиете комплексите си. Кофти мога само да ти съчуствам, че си се набутал с Опел. Ама следващияпът ще знаеш какво да вземеш: VAG автомобил.

Който не ме харесва - няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!



Тема Смешки яко!нови [re: Vento]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано16.11.03 13:52



А може ли с Опел Аскона 1,8SRE да се пробваш ??? 85 г. 115 к.с.




Тема ТОВА...нови [re: imitev]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано16.11.03 14:05



май е яко избиване на комплекси, а?
90 коня срещу 115... Добрееееее...
А да се дръпнеш ти с Golf 3 GTi 16V не щеш ли?



Тема Re: Pi4ove,nie sme dobre!нови [re: Vanko]  
Автор lnjector (man)
Публикувано16.11.03 15:05



Sa4uvstvam im priatel ,noo..... abe v BG sme 6te si gi karat i izgnili !


Нищо не разбирам,само карам.

Тема .....нови [re: Vento]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано16.11.03 17:09



kolega Vento - ne znam koi kvi kompleksi ima , ama tam pod tepetata.... aide da ne kazvam. Ako iska6 ne6to da me obidi6 - obadi mi se , 6te doida. I vnimavai kakvo govori6 6toto .....


Kolkoto do VW i OPEL motorite - nyama smisul da se spori. To si se vizda na Racingite..... i v servizite))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.