Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 26.06.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: CHIP Tuning? Спортен филтър?нови [re: sharan4e]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано09.02.07 14:17



чел съм че при турбо дизелите ефекта е голям.15-20 коня отгоре.ама вземаи чип от фирми извън българия . защо? сещаи се сам



Тема въпрос към вещите лица от форуманови [re: Vento]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 21:13



Стана дума и в предните коментари, но така и не видях отчетлив отговор, та искам да попитам увеличава ли се износването на двигателя след поставяне на чип, ако отговора е Да, то това износване в рамките на нормалното за двигателя ли е (за БГ), или има износване над нормите. Разбира се това зависи от доста фактори като стил на каране, горива и т.н., аз просто искам принципна гледна точка

. Може би зависи и от типа на двигателя, да речем че говорим за 1,9 TDI (90 коня) поставен на VW Vento, година примерно 95/96-та (нямам такъв автомобил, но такъв възнамерявам да си закупя в близко бъдеще ). Ако е възможно Vento или Astraman да ми кажат и цена на чип-а за съответния автомобил. Стана дума и за това какво гориво се ползва, бензин 95 не вършело работа ... добре, а относно дизелови автомобили, има ли някакви подобни изисквания)



Тема Re: икономическа оценка?нови [re: Vento]  
Авторsubaru (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 10:06



kaleko mi be6e sastezatel za bulgariq s subaru wrc samo kato zapale6e subaroto ima6e takova bobotene 4e si zapu6vahme u6ite a pri rqzko namalqne ot visoka skorost prosto ima6 4ustvoto 4e 6te oglo6ee6 ta da si doida kam temata nqma faida ot 4ip tuninga taka mi kaza toi samo ebava mamata na dvigatelq i sled okolo 2 ili 3 godini nestava ni6to ot toq dvigatel ve4e samo za sportniq filtar sam saglasen i za turbo komresor koito ne e zavodski i struva ot 1500lv. do 5000lv. togava mi govorete za uskorenie...6tom iskate qk zvuk barza kola v neq trqbva da se vkarat nai malko 2000lv.parvo kupuvate turbo-1500lv.nai eftinoto sastezatelno,filter-150-200lv...........sled vsi4ko kupeno otivate pri dobar injener-mehanik za da vi gi nastroi i kolata vi 6te e zvqr no nai dobre se polu4ava pri subaru ili nai ve4e boxerite..............ima mnogo o6te po temite da govorq ama nqma smisal..................!



Тема Re: Предлагани модели:нови [re: pirata]  
Авторasen (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 01:36



q kajete ne6to za lancia kappa 2.0 5c,20v moje li da se napravi, no bez da se promenq ograni4eninieto na maksimalnite oboroti?



Тема Re: Предлаган tunning ot vasнови [re: Vento]  
Авторkola (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 21:28



iskam nqkakav tel za vrazka ako moje6 mi pi6i na skype handbreak



Тема Re: CHIP Tuning? Спортен филтър?нови [re: Vento]  
АвторPiERRe_S (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 23:33



kaji mi oferta dali moje chip tuning kak i kide...Renault 25 2.2i 91'
H_A_L_I_O@abv.bg



Тема Re: CHIP Tuning? Спортен филтър?нови [re: Vento]  
АвторSawich (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 01:35



Zdr,
Chiptuning za BMW Z3?
Sawich@abv.bg



Тема Re: CHIP Tuning? Спортен филтър?нови [re: Vento]  
АвторWenzi (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 09:50



Do Vento
imam golf 2002 1.9 tdi i iskam da mu uvelicha mosnostta s chip
kak da se svarja s teb?



Тема Re: Предлагани модели:нови [re: Vento]  
АвторWenzi (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 09:53



iskam da sloja chip na golf 4 2002god.1.9 tdi
kak da se svarja s teb?
wschnitter@hotmail.com za vraska s men



Тема Re: Corrado G60 - Stigaнови [re: Turtey]  
Автор ak_47 ()
Публикувано05.10.09 21:41



Чип тунинг-мип тунинг.
Аз имам един принцип - щом инженерите които са го мъдрили толкова време един мотор не са счели този мотор да има еди какви си подобрения - значи това не е добре за мотора. Особено ако става дума за "поколение" мотори.
Аз откакто карам прасето с v-power racing( и то само от дианабад - истина, зареждал съм от много други shell-ове, и бензина е съвсем различен

... ), определено мотора се чувства по-различно. Така че според мен това покачване на от 7-8 % на стара "кошница" спокойно може да се постигне просто с каране с добър бензин ( макар и рядко да се намира по наще места ). Тук става въпрос не за гонене на някакви "спортни" характеристики на мотора, а просто усещане че мотора се "чувства" добре. Който иска мощност и тяга, еми да не си купува примерно голф, пасат ( аз лично съм с прасе 2Е ). Корадо или Сироко вече са друга вселена. Но мисълта ми е - аз съм изключително доволен от моя пасатор - аз не търся спортни емоции - за мен е важно мотора да не се мъчи с купето като потегля на сфетофар, и като си карам по магистралата с 130-140( макс ). При 130-140, с този бензин ми гори около 6.5/100 за 2000 мотор. Примерно като съм сипвал други бензини, ми е правил и до 8-9/100. Така че сами можете да си направите извода кога мотора се чувства по-добре. В крайна сметка искаме да караме любимите си коли колкото се може по-дълго...

may the source be with you...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.