Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 28.09.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема duzi za GTIнови  
Авторcool_ (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 13:21



kolata mi e golf 2 1.8GTI nai veroqtno nekoq ot duzite na injekciqta e zadrastena i ne mi varvi dobre na benzin na gas napro leti ... nekoi da ima ideq kolko struva edna nova duza i kolko na staro i izobshto zaslujava li si da se macha da si otpushvam moita ?!?!?!



Тема Re: duzi za GTI [re: cool_]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано27.08.03 17:56



Zdrastri! Zna4i proverila sum kolko struva (nova) za moita (2.0;8V) cenata za broika e (ako si prav - po-dobre sedni)....200lv!!!! Tova e samo diuzata za el. injekcia.
Za otpu6vaneto 6te ti pi6a utre. Imam vizitka na edin "maistor", kazaha mi 4e bil dobur (niamam li4ni nabludenia). Vzima po 15-20lv/diuza - 4istene s ultrazvuk i o6te ne6to si...



Тема Re: duzi za GTIнови [re: cool_]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано27.08.03 22:40



Преди няколко години си купих чисто нова дюза и струваше 130лв в Юнитрейд
Двигателят ми бе 16V (KR)



Тема Re: duzi za GTIнови [re: cool_]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано27.08.03 22:41



Poprincip se chisti s ultrazvuk, NO ako injekciqta ti e mehanichna (kakvato sigurno e) ne se preporachva zashtoto nqma osobeno golqm efekt. A duzite struvat ot 40-120lv. Trqbva da se vidi tochno kakva shte ti varshi rabota.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: duzi za GTIнови [re: KR-16V]  
Авторcool_ (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 12:00



kakvo e mehanichna injekcia ?! kam seka duza otivat po 2 kabela ... tva mehanichna li se vodi ?



Тема Re: duzi za GTIнови [re: G6O]  
Авторcool_ (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 12:05



10x ama az sam ot Pomorie i edva li she mi svarshi rabota maistora ... sq sam q zakaral na edin v Sarafovo da gi chisti i chetirite ... kaza che za sichko she mi zeme 80lv ... a novata mi kaza che e 220lv ... blah ako treba da zimam 4 novi po dobre da prodam kolata ... 880lv :((



Тема Re: duzi za GTIнови [re: cool_]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано28.08.03 19:26



TOgava siurno ne e mehanichna. Za po sigurno mozesh da napishesh koi model dvigatel e . KR, RP


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема za G60нови [re: G6O]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 20:10



vij sega.. shtom si s elektromagnitni duzi - 4istish i niamash iadove.. triabva absoluten bezdarnik da gi pravi, 4e da ne se iz4istiat.. ideiata e 4e na tiah prosto im podavash tok i te otvariat, sled koeto se postawiat v ultrazvuka i se po4istvat idealno.

mehani4nite - shibania.. problema e kak da se otvoriat, 4e da moje da se iz4istiat.. niakoi gi naduvat s kompresor.. poniakoga stava.. poniakoga ne.. ama kfo ti puka, ako si kasmetlia duzata ti struva okolo 35lv/br, ako si karak kat mene.. 50lv/br.. moje i da si po-goliam karak ~115lv/br (ama tia sa mnogo redki).

ta misalta mi beshe.. s elektromagnitnite.. hi4 ne se zanimavaite s novi, ako sa samo zapusheni.



Тема Re: duzi za GTIнови [re: KR-16V]  
Авторcool_ (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 09:29



dvidatela mi zapochva s PF



Тема ot G60нови [re: M]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано29.08.03 10:34



Za sujalenie az ne znam (a i niama kak da razbra, dokato ne se razglobiat) dali sa samo zapu6eni ili ima ne6to drugo....

Az (za sega pone) niamam namerenie da si kupuvam novi diuzi - vse o6te se opravia kato ia izforsiram. Samo porazpitah kude kolko struvat. Dosta sa skupi4ki..... poneje si mislia 4e kato se smeniat triabva da se smeniat vsi4kite (niama da si otvariam i zatvariam dvg prez 5-6 meseca, dokato nakraia se okaje, 4e sum smenila vsi4kite). A 6tom sega e trugnala edna (ili pove4e...) zna4i i drugite 6te sa za smiana mnogo skoro!

A bezdarnici (ili izmamnici...) - s lopata da gi rine6.... Kakvi li ne gluposti sa mi govorili....4uka ti 5-tata skorost(?!?!?!), tropa ti avansa(?!), za6toto tampona ti e zaminal.... I tova sa samo malka 4ast ot biserite koito se opitvat da mi probutvat po servizite (tia nai-mnogo mi haresaha)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.