Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 27.09.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pomosht!нови  
Автор Aдoлф Aйxмaн (Фелдмаршал)
Публикувано17.08.03 15:40



Kolegi, dokarah si ot Germania pochti nov VW Phaeton 2,5 ot 167 k. s. no imam problem. Pri visoka skorost neshto chuka tochno pod sedalkata mi. Karah ia v spezializiran service no niamashe nishto! Kakvo moge da e Kolata e na 3740 km.

Bulgaria uber alles!


Тема Re: Pomosht!нови [re: Aдoлф Aйxмaн]  
Автор EvilYeti (новак)
Публикувано18.08.03 00:21



Malko me symniawa da ima niakoj tuk, kojto da moje da spodeli opit s Phaeton. 1-wo - da ti e chestita pridobiwkata! 2-ro - za Phaeton ne znam kak e - az imah mnogo podoben problem s edin golf 4 TDI - okaza se niakakwo jeliazce w taia lostowata sistema za powdigane i smakwane na sedalkata - kolata beshe na 5000km. Ne sym ia razglabial az, zatowa ne moga da ti kaja podrobnosti, no taka kazaha picowete kato mi ia wryshtaha - iawno se okazaha prawi, shtoto poweche ne se sluchi. Towa pri tebe s wisokite skorosti po-skoro me nawejda na ideata, che e neshto ot wynka, inache niama logika. A po paweta hlopa li?



Тема Re: Ne e tova!нови [re: EvilYeti]  
Автор Aдoлф Aйxмaн (Фелдмаршал)
Публикувано18.08.03 16:11



Abe ne e ot putia a ot prokletata kola! Na pavetata ne traka, a na prav put pri skorost nad 120 km pochva! Ugas. Davaite suvet vie ste stari Wolksvagenisti! Niama li niakoi koito e karal Phaeton i znae ot kakvo e? A inache Golf TDI i az sum karal no beshe dosta slabichuk.

Bulgaria uber alles!


Тема Re: Pomosht!нови [re: Aдoлф Aйxмaн]  
АвторMlNET (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 20:07



adolf proveri karburatora! i otkude vze pari za faeton be mangal kradlif a az karam golf ot 1980



Тема Re: MINETнови [re: MlNET]  
Автор Aдoлф Aйxмaн (Фелдмаршал)
Публикувано19.08.03 13:49



Ne sum dlugen da vi davam otchet!!! Prosto iskam suvet i ne me interesuva kakuv Golf karash zashtoto ne sum vinoven che ne mogesh da si kupish drug!

Bulgaria uber alles!


Тема Re: Pomosht!нови [re: Aдoлф Aйxмaн]  
Автор Coupe (Дупе)
Публикувано19.08.03 20:00



Може смъртта да ти чука и да иска да влезе.

Само не се обиждай просто се шегувам. Това е стандартен отговор при чукане при висока скорост. Мисли сам. Кое се променя при високата скорост? - Въздушното съпротивление - най-вероятно е кората под двигателя. Огледай внимателно всичко отдолу дали е добре закрепено.

А отговора ти за отчета направо ме изкефи затова си направих труда да ти пиша.

Успех



Тема Re: Pomosht!нови [re: Aдoлф Aйxмaн]  
Авторkън4o (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 10:03



абе може да ти е перефундирал инжектопляктора



Тема Re: Pomosht!нови [re: kън4o]  
АвторLAGA (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 14:54



Ingekciata e!



Тема Re: Pomosht!нови [re: LAGA]  
Автор Aдoлф Aйxмaн (Фелдмаршал)
Публикувано22.08.03 08:34



Ne e ingekciata umniko! Triabva da mi kagete kakvo e zashtoto poludiavam a ot Unitrade me ubegdavat che vsichko e OK!

Bulgaria uber alles!


Тема Re: Pomosht!нови [re: Aдoлф Aйxмaн]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 10:10



Случайно да има някакъв електронен блок там под седалката?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.