Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 28.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Folio za stuklaнови  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 12:36



Njakoi da znae kude v mladost mogat da mi slojat i za kolko pari?
E i v roiona de.



Тема Re: Folio za stuklaнови [re: A]  
АвторTinky (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 00:24



Ami drasni edin e-mail na ogy@abv.bg i za visi kakva e kolata za 30 lv moje da ya nalepime cyalata !!!



Тема Re: Folio za stuklaнови [re: Tinky]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано18.07.03 23:16



Абе нали имаше закон за това. Как става номера със затъмнените стъкла? Полицаите не заздават ли проблеми?

Koito ne me haresva, niama vkus, a koito me haresva ne me zaslujava!


Тема Re: Folio za stuklaнови [re: The_fan]  
АвторTinky (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 02:28



Po noviya zakon cl.105 moje da si zatumnish ili ako iskash da si zavarish lamarini bez problem na dvete zadni i zadnoto stuklo vkluchitelno stiga da imash dve stranichni ogledala ne tryabva da se ogranichava vidimosta na prednite i chelnoto stuklo ............!!!!! tva e cyalata igra



Тема Re: Довре ги прави!нови [re: Tinky]  
АвторTOЙ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 22:38



Имам познат , в свободното си време слага фолио.Идва му от ръка , става хубаво. Неговия тел. : 0888 308 591



Тема Re: Folio za stuklaнови [re: Tinky]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 10:57



Kolata e vw vento, ama iskam suvsem leko da se zatumnjat, demek folioto da ne e neprozra4no. To ne be6e li na njakvi procenti tova folio.



Тема Re: Folio za stukla [re: A]  
Автор -Lee- (wow)
Публикувано22.07.03 21:40



Da, na procenti e. Niakade go pisheshe.
Ne triabva da reflektira i da e do kum 15-20% zatumniavane.
Nameri si nqkoi deto naistina gi slaga dobre, zastoto na dumi vseki e velik, ama posle ti ste si pukash balonchetata po stukloto :))))
mojesh otzad da si gi napravish 50-60% zatumneni, a otpred po-malko i niama da ti praviat problemi. vse pak triabva da se vijda neshto prez stuklata za da moje katadjiite da ne te burkat :)



Тема Re: Folio za stuklaнови [re: -Lee-]  
АвторTinky (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 04:11



Po princip razreshenoto zatumnenie na prednite stukla ot KAT e 20% i se meri s edin tehen ured deto se kazva slunce i obshto vzeto meri kakvoto si iska
a nay svetloto folio e 15% napravil sum pone 7-8 koli celite ot-do v nego dosega problemi ne sa imali a kolkoto do balonchetata ako se poyavi i edno az lichno shte ti nalepa cyalata kola bez pari ili go mojesh ili ne !!!!???



Тема Re: Folio za stuklaнови [re: Tinky]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 11:10



Emi kaji kude si i kat namera vreme 6e mina da vidim kvo 6e praim. I edin vupros, zadnoto stuklo razre6eno li e da se zatumnjava vuob6te?



Тема Re: Folio za stuklaнови [re: Tinky]  
Автор -Lee- (wow)
Публикувано23.07.03 13:50



ami da koordinati, ili prai private message v dira.
che i az iskam, ama oshte subiram info.
:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.