Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 03.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пастиране. Ръчно или машинно? Къде?нови  
Автор SD (непознат )
Публикувано25.06.03 09:57



Кое пастиране е по-добро - ръчното или машинното. Можете ли да ми препоръчате къде да го направя?



Тема Re: Пастиране. Ръчно или машинно? Къде?нови [re: SD]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано25.06.03 12:08



Estestveno 4e ma6innoto e po-dobro! Moje6 da otide6 na avtomivkite na "Sofavto" (v St.Grad i Kniajevo) pastirat s 3M pasta i ma6ina Festo. Cena: 60vl. Durji okolo 7-8 meseca , moje i pove4e (zavisi kolko 4esto si mie6 kolata).

Snow is just a frozen water


Тема Може ли малко инфо?нови [re: G6O]  
Автор PhantomAS (няма)
Публикувано25.06.03 13:56



по процедурата - не намалява ли трайноста на боята или лака ????
И още нещо - къде точно в Княжево се намира - ориентировъчно -или ако знаеш адрес - по картата ще го намеря.

---
Е т'ва е живот!


Тема Живот на боята след пастиране?нови [re: PhantomAS]  
Автор brabusGTl (новак)
Публикувано25.06.03 17:30



И аз нещо чувах, че не може, т.е. то може, но не трябвало много често да се прави, но въпроса е какво е много често 1,2 .. годишно?
П.П. От скъп автотенекеджийски сервиз (100 лв. на детайл само за боядисване) похвалиха WS Platinum някой да е чувал за тоз продукт, като изключим рекламата с горящи автомобили и стрелба?



Тема Re: Пастиране. Ръчно или машинно? Къде?нови [re: SD]  
Автор lchO (Дребен)
Публикувано25.06.03 19:35



С машина е по-удобно за по-големите повърхности, а и се "жули" на доста високи обороти и ефектът не е лош, стига да е вложено малко старание Но с машина трудно може да се достигне до разните по-забутани и трудно достъпни места и затова си мисля, че за там е най-добре на ръка. А и някак си самото чувство след "лъскане" няколко часа и след това да погледнеш колата - невероятно е Но си трябва много време и нерви..



Тема Re: Може ли малко инфо?нови [re: PhantomAS]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано27.06.03 12:22



....не намалява ли трайноста на боята или лака ..... Ne moga da kaja sus 100%-tova sigurnost, no mislia 4e ne, za6toto pastata e edin za6titen sloi, nanesen vurhu laka.

Tazi avtomivka se namira na blv.Tzar Boris, v posoka Pernik. Sled poslednata spirka na tramvai #5, na 100-150m , ot diasnata strana na blv. 6te ia vidi6 tia e golemi4ka.

Razbira se 4e ne e polezno pove4e ot 2 puti v godinata, no tova e napulno dostatu4no. Tazi pasta (ako naistina e 3M) si durji.

Snow is just a frozen water

Редактирано от G6O на 27.06.03 12:26.



Тема Re: Пастиране. Ръчно или машинно? Къде?нови [re: lchO]  
Авторteneketo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 13:36



Po otnosenie na pastite moga da kaga ce ima goliamo zna4enie markata Pastata na 3M e hubava Znam go za6toto sum rabotil s neia
Ma6innoto polirane e po hubavo no sustestvuva opasnost da se protrie boiata A sto se odnasia do tova kolko cesto da se polira zelatelno e kolkoto se moge po riadko ( okolo 2 puti v godinata)Tova e taka za da se izbegne iztaniavane na sloia ot boia zastoto pastata e na abrazivna osnova i sus vsiako polirane se odnema fin sloi ot boiata



Тема Мерси.нови [re: teneketo]  
Автор SD (непознат )
Публикувано04.07.03 00:11



Благодаря за мнението. Наистина е полезно.

Препоръчай сервиз, ако можеш.

И къде има 3М паста? За да съм сигурен, че използват такава най-добре да си я купя сам



Тема Re: Мерси.нови [re: SD]  
Авторkoli4ka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 09:07



tova s pastata e bo6lav rabota. kato q izmie6 kolata 3 puti i tq si pada. efekta e mimoleten.po princip pastite sa v golqmop koli4estvi vosak-da predpazva ot voda. ako naistina si tolkova navit da q pastira6 , po dobre si kupi ot shell i omv , nqkakva i si q pastirai sam, mnogo e lesno. nanasq6 s gubi4ka, 4aka6 10 minuti da zasuhne i turka6 s pamu4en parcal.



Тема Re: Мерси.нови [re: koli4ka]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано04.07.03 17:04



Adres ti pisah ve4e. Vij v po-gornite postingi.

"...kato q izmie6 kolata 3 puti i tq si pada..." - mi 6e pada, kato ia pastira6 s niakakva si pasta tam - na koiato opakovkata e nai-hubava...

"...po dobre si kupi ot shell i omv , nqkakva i si q pastirai sam..." - takava pasta ne ti preporu4vam da si kupuva6. Osobeno s goliamo sudurjanie na silikon. Tia e s po-malka trainost (sled po-malko mieneta 6te padne). A nai-hubavia moment idva, kogato ti se naloji da boiadisva6 ne6to - boiata ne hva6ta, stava na mehur4eta i "biaga" ot mestata , kudeto e bila nenesena pastata (kato vodata).....

"...nanasq6 s gubi4ka, 4aka6 10 minuti da zasuhne i turka6 s pamu4en parcal." -
1-vo - s 3M pasta ne se 4aka 10 min. Vednaga 6tom ia nanese6 moje6 da si ia izturka6.
2-ro - na4ina, po koito se vurti diska na polira6tata ma6ina (ekscentri4no, s goliama skorost i v su6toto vreme natiska) ne moje6 da go postigne6 na ruka

Snow is just a frozen water



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.