Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 09.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Данови [re: Vento]  
Автор KRlS (непознат)
Публикувано08.10.02 13:08



А бе, за Lassa-тa не мога да кажа, но в началото на тая година се излъгах да си купя Debica Navigator (точно копие на Goodyear, който пита) - ГОЛЕМА ТОЯГА! В снеговете се въртях като пумпал - яка пластмаса са! На мокро нема спиране - все едно си на лед. И от тогава си казах - 50 лв. спестени сега - извадени 150 после! Повече компромиси с гуми - НЕ!



Тема Re: Данови [re: KRlS]  
Автор VentoМодератор (новак)
Публикувано08.10.02 13:31



Ама Lassa-та не са лоши, наистина. Същите са като Firestone, да не кажа и по-добри...
Аз ако си вземам - сигурно ще са такива...



Тема Re: Я и аз да запитам нещонови [re: KRlS]  
АвторPetrow (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 13:49



az imam FW-930 na Daewoo Racer, ve4e 2 zimi gi karam i sam super dovolen.
Karam dosta zimata po planinski pytista i mnogo rqdko mi se nalaga da slagam verigi - dyrjat gadovete :)

Ako iskate ISTINSKO review na gumi, idete na www.adac.de, posle Test/Reifentest/wintereifen. Srvanenieto e ot naj-avtoritetniq izto4nik spored men, ste vidite 4e FW930 e na 2ro mqsto sred 15 gumi; Pyrvi beshe nqkakyv Continental.
Za cenata si ~70lv (13 zola) mislq 4e nqma druga guma. Tva Lassa-massa, Viking-Miking e fira :) Idete - poglednete fulkda, goodyear, vsi4ko e SLED FW930.



Тема Re: Я и аз да запитам нещонови [re: Petrow]  
АвторWaZaaaa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 13:55



heh, ako Firestona bqha kalpavi gumi nadqli stqha da sa 2rite po prodajba v US, nali? Daje i sled problemite s gumite na Explorer-a



Тема Re: Зимни гуминови [re: shark1971]  
Авторmaster (Нерегистриран)
Публикувано13.10.02 20:17



Ще споделия с теб от собстжен опит.Миналата зима карах отпред с две чисто нови зимни гуми Goodyar Ultra Grip 5 страхотни са.Обача едната струва 130 лева!!!
Ниамах проблеми никаде с тях дори по поляна с неотапкън сняг.Вземи си такива ако имаш вазможност.Обачеотзад карах с Goodyear Vector 3 на една година.В по-острите завои задницата поднасяше.Така че е подобре да си вземеш четири зимни гуми.Лично аз за тази зима ще карам с старите зимни гуми , които сам ги карал само два месеца и са много запазени а отзад сам си купил дже чисто ножи гуми Lassa Snow Way.Едната струва 57 лв.За тях ништо не мога да кажа.Що се отнася до джантите купи си оригинални за VW стоманени едната струва 10 лв(втора употреба) с балансирането.Можеш да караш и със старите но рискъваш да ги СЧУПИШ.
Толкова от мен.
Чао



Тема Re: Зимни гуминови [re: master]  
Автор shark1971 (не хапя ;-)
Публикувано14.10.02 09:28



Тези Lassa не съм ги виждал. Ти от къде ги купи ?

А за джантите - голям проблем. Новите струват 96-97 лева парчето и се поръчват. А на старо просто няма. На 2-3 места имаше 13 цолови и то на цени 25-35 лева парчето. На мен ми трябват 14 цолови. Обиколил съм 30-40 гумаджийници и морги и няма :-(

Тука трябва да има някоя мъдра мисла, ама по-натам :-)


Тема Re: Аз си купих втора употреба...нови [re: AudiV6]  
Авторrazbira4a (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 18:38



Ave pi4 ti dobre li si ? kak mojesh da kajesh na 65 nisko profilna guma ???? az karam s 45 i si mislih 4e karam nisko profilna guma dokato ne se zapoznah s edin pi4 deto kara Golf2 s 17 colowi janti i gumi 225/30/17 naprawo ima 2 sm ot jantata do aswalta, i sega nemoga da kaja 4e e nisko profilna moiata guma. Taka 4e 65 si e baia wisoka guma kwi niski profili te goniat i kwi 1000 lv za 1000 lv sha zemesh nowi super gumi kwito si pojelaesh Mishelini, kef ti s kanali kef ti talpa, 4e i pari sha ti ostanat



Тема Re: Аз си купих втора употреба...нови [re: razbira4a]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано14.10.02 18:54



Sorryне съм се изразил правилно и ти не си ме разбрал.Естествено, че 205/65 не са ниско профилни гуми по скоро са като джипови.Просто исках да кажа, че ми се искаше да си купя нископрофилни гуми, а там където започвам да говоря за 205/65 вече става въпрос за нова тема и няма общо с желанията ми




Тема Re: Зимни гуминови [re: shark1971]  
Авторnasco (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 19:00



pishi mi na e-maila (nasco007@hotmail.com) modela na kolata k kakwi janti si sega i ste ti pisha kade da si namerish ewtini janti i dali twoite ne stawat, a kolkoto do gumite ako iskash da se 4uwstwash na poatia wse edno niama sniag ne slushai kwo ti pishat zemi si Mishelin Alphina - s shipowe, se edno niama sniag - e cenata e baia wisoka, no ako si maniak si e nai dobre, imat i drugo , nai dobree da ti sa na otdelni janti za da moje kato se poiz4istiat patishtata wednaga da si slojish drugite gumi zashtoto ako si karash zimnite gumi na suha nastilka prosto si hwarliash parite, hubawite gumi zimni gumi sa s mek kau4uk i ako karash na twarda nastilka se zapleskwa profila na rebrata i posle shte kazwash kato kolegite ponagore, 4e ne spirat, 4e se parzalat i t.n. Ina4e gumata si izglejda super ama se izkriwiawat rebrata i mesto da ne zadarjat snaig po4wat da se ppalniat i da si kato na ski ;)



Тема Re: Зимни гуминови [re: nasco]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 09:36



aide stiga be..
..Alpin s shipove.. a s shipove na asfalt kak se kara?
izviniavai, ama kato o4istitat patishtata letnite gumi li da sloji? ili sha si ima oshte edin komplekt zimni?
te kato o4istitat patishtata nea stane po-toplo, a liatnata guma nedarji, shtoto kau4uka i se vtvardiava pri golemia stud. tai 4e tia nea da darji i na po4isten pat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.