Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 09.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Мерси многонови [re: M]  
Автор бeзУмиcъл (парий)
Публикувано02.10.02 09:50



земи си Нокиан за отзад - няма да сбъркаш :)))))))



Тема Re: Мерси многонови [re: бeзУмиcъл]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 11:15



vsesezonki imat li? ima li niakakvo URL s modeli i sharki?
az si misleh neshto za UniRoyal.. naposledak 4uvam hubavi neshta za tiah...



Тема Re: Мерси многонови [re: M]  
Автор бeзУмиcъл (парий)
Публикувано02.10.02 12:01



http://www.nokiantyres.com/index_ru.html

ми аз по-горе писах - взех си 2 по 73 лв. миналата година и съм доволен много

само като гледам на сайта - не видях всесезонни, мойте май са Nokian NRT2 - но зимата ги карах отзад, че и малко отпред - държат се много добре...........

е, на мокро превъртат лесно като дадеш малко газ, но не носят на страни........ и спират добре.............



Тема Re: Мерси многонови [re: M]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано02.10.02 12:29



Колегата М е много прав за Firestone-а.
Аз съм работил в голяма фирма за гуми и казвам съвсем честно, че никой колега не ми е препоръчвал Firestone от по-евтините гуми.Вимаги са ми казвали вземи си Viking и оттогава карам само с Вайкинг-а.Летните ми гуми са Viking, зимните също.
Какво му е на Фаерстона???Може би нищо ако имаш късметРедовно идваха недоволни клиенти с прокъсана стена с балони по-гумите (най-честия проблем), носене на някоя гума и т.н.т. и то в гаранция!
Просто тукашните Firestone-и не са сполучливи освен много-високите модели.
Viking-а са дъщерна фирма на Continental и са много сполучливи и издражливи, започнаха да ги правят и доста красиви на външен вид особено тези с които съм в момента-VICING PRO-TECH 500.летен модел.
195/65 R15 91H - цена 90лв.(но аз съм ги взел с отстъпка)
По-сериозен недостатък е, че са по-шумни от марковите гуми, но в крайна сметка марки като:Bridgestone,Michelin,Pirelli,Goodyear,Continental,Dunlop,Fulda си остават водещи, но са скъпи!

В общи линии изборът на гума зависи от начина на каране, аз примерно не карам по-бързо от 90-100км/ч. на сухо, зимата въобще не карам, само ако е крайно наложително, не качвам бордюри, не въртя гуми и т.н.т. затова съм се спрял на по евтини гуми които пак ми вършат перфектна работа.
Всеки би трябвало да си прецени за какво са му тези гуми!До каква степен да се застрахова с тях.Скъпото и марково винаги е с по-големи възможности!
Това е!Избор богат!
Успех



Тема Забравихнови [re: AudiV6]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано02.10.02 12:44



Нали все пак темата е за зимни гуми
VIKING STOP ?= 105/115лв. за 15 цола.




Тема Re: Забравихнови [re: AudiV6]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано02.10.02 12:49



Къде ги пазаруваш (в Сф)?



Тема Re: Мерси многонови [re: бeзУмиcъл]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано02.10.02 12:50



Тези NOKIAN са финладски нали?
Добри гуми са съм чувал!
И аз бих пробвал с тях на следващата смяна



Тема Re: Забравихнови [re: Myyy]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано02.10.02 13:03



Ами от фирмата "MИТ ООД" там работех.
Магазините им са:
Люлин-метростанция "Люлин"на новия път.От там ги купувам моите
бул.Европа
Княжево-на изхода за Владая
Южен парк-страната към НДК под платения паркинг.
Пловдив
Люлинският е най зареден и голям там е централата

Редактирано от AudiV6 на 02.10.02 13:08.



Тема Re: Мерси многонови [re: AudiV6]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 13:25



AudiV6.. useshtam kak sha ti se obadia kato tragna da si vzemam gumi... :))
i az v momenta sam s Viking Pro-Tech 500 opred i sam strashno dovolen ot tiah.. mene shuma ne ma barka.. a kato povedenie sam strashno dovolen ot tiah. idealno spirat, v zavoi ne me podvejdat, a tova mislia 4e mi e dostata4no :))
e da ama az za moite 185/60/14 broih po ~100lv/br, a tvoite 15" i 90lv.. kak go pravish be :))

btw.. tvoeto Audi kombi li e? predi okolo sedmica vidiah edno srebristo Kombi V6, s interesna predna reshetka po bul GMDimitrov dvijeshto se v posoka 4-ti kilometar -> targovska liga, ta se 4udeh dali e tvoeto?



Тема Re: Мерси многонови [re: M]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано02.10.02 17:24



Не, не е комби, но това и аз съм го виждал, от него ми дойде идеята да си пръсна решетките в цвета на купето.При мен всички решетки и лайсни са сребристи като колата!

кажи ми e-mail-а ти ако искаш ,за да ти пусна 2 снимки на Аудито




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.