Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 01.07.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема blue Scirocco :)нови  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 15:31



blue, ama ne tajno de :))

imam si nova sin salon s 4eren tavan :Pp

lanski mnoo 10x tvoia 4ovek svarshi rabota.. pozatrudnil sam gi malko s razkroiavaneto, ama mi haresva kak e :)

sega samo trea izrina lainata ot vratite deto gi izsra edin psevdo-tapicer i otvatre shte e super! :)



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: M]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано22.08.02 16:14



Разкажи с подробности ако не те мързи. Какво точно му се случи, какви пари и тн ....





Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: Cherepaha]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 11:28



ami parvoto neshto koeto mu se slu4i e 4e go kupih :Pp
i ot togava se vidia v dobri rave.. ama sam skromen, a? :)
prosto predishnia sobstvenik si padashe malko marlia4, vzeh ia s udarena shofiorska vrata i kato svarshi zimata mu se slu4i II-to zna4imo neshto..
..opraviane na vratata i cialostno preboiadisvane - 600lv
sled izvestno vreme korite na vratite mu popadnaha v edin tikfenik (na tabelkata mu pishe tapiver, ama ne e) i gi zasra mnoo grozno.. i na mene mi stana savestno i go zevodoh da mu napraviat hubavo novo tavan4e.. i v momenta e s hubavo novo tavan4e ot 4erna koja (stoi strahotno) - 120lv
i predi niakolko dni go izostavih sami4ko v Ssmokovi za pretapicirane na salona v sin plu6.. ama poneje sam si kaprizen i gi nakarh da mi nagodiat edni sharki.. i si niamash i ideia kolko plat fira ima.. ama kakto i da e.. cialoto pretapicirane na prednite i zadnata sedalki - 185lv
za dnes sa mu zamislil nai-kofti neshtoto deto niakoga sam mu pravil niakoga.. sha zema da si turia edna bomba zad gaza.. ko da napraish.. mnoo tanka taia gaz.. mnoo se depresiram kato spra na OMV-to s edin friend i toi kato si napalni butilkata za 20lv, a az kato dam 20lv i mi sipiat niakfi si 12-13litra :(
ina4e spor niama 4e varvi strahotno s 98.. uskoriava si iako i na V-ta, ama mnoo skapa mi izliza taia lubof :))
tia dni mislia da se pomotam po 4ernomorieto.. sled tova shte spodelia vpe4atlenia ot gazovata :)



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: M]  
Автор peshone ()
Публикувано23.08.02 14:01



Разкажи малко повече за претапицирането - добре ли стана, колко време го правиха и т.н.
А някакви координати на майстора от Самоков можеш ли да дадеш?



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: M]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано23.08.02 14:30



Ти самосиндикално ли си купи плата за тапицерията или при тапицера става номера?






Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: peshone]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 18:33



ami pretapiciraneto na tavana go napraviha za edin den edni maistori tuk v Sf (Krasna poliana mai se vodi - po aleksandar stamboliiski v posoka kraia na sofia, na okolo 300m sled prese4kata s Konstantin Veli4kov ot diasnata strana v edni pavilion4eta se namirat). edni takiva murgavki (be bash cigani sa si mai).. ama sa o4udvashto rabotlivi i im se otdava.

tapiceriata na sedalkite mi ia napraviha v Samokov za tam Lansky trea pomogne s koordinatite, 4e az biah ostavil telefona v kolata.. i nadali da moga da go dam predi drugata sriada.



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: Cherepaha]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 18:36



abe i pri tapicera imashe razli4ni platove, ama e sravnitelno beden izbora.. cialo 4udo e 4e si haresah toia sin plu6.. a i s tvoi plat sha stane.. okolo 100lv trud + plata.

Imashe nekvi hubavi platove (neshto kanadsko beshe ma go zabraih), ama sa malko.. abe na razli4ni relefni figurki cvetenca i t.n. i niakak si ne mi dopadnaha.. ama na niakoi sigurno mnoo shte mu haresat.



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: M]  
Автор peshone ()
Публикувано23.08.02 19:08



Е, на мене не ми е спешно това, ще почакам
Аз се интригувам главно от салона, тавана не ми е с плат и така ми харесва



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: peshone]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 16:37



uffff kfa sam kuha tikva.. savsem biah zabravil za toia telefon..
088 712 316 - Kiril (v Samokov se namira)
te tova sa koordinatite za vrazka s tapicera :)



Тема Re: blue Scirocco :)нови [re: M]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано19.09.02 11:09



честито, а кога ще го покажеш да го видим!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.