Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 21.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови  
Автор bilboto (непознат )
Публикувано22.08.02 16:28



Здравейте,

Според вас дали има смисъл човек да си купи антирадар, какви са възможностите и колко струва? Досега са ме глобявали само 1 път и то не беше за много километри отгоре (19км), но трябва да си призная че няколко пъти ми се е разминавало на косъм.



Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: bilboto]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано22.08.02 16:39



абе мен са ме хващали 2 пъти - 20 лева. Хубав антирадар май е към 100 долара.... Кога ще го избиеш....

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: lansky]  
Автор Nasti ()
Публикувано22.08.02 17:13



ami sled 3-a akt kato ti wzemat knijkata za 6 meseca shte razberesh koga se izbiwa... dali na chowek mu e neobhodim radar moje sam da si preceni kato si naprawi precenka kak kara... az karam byrzo i si slojih ruski za 40lw. izbil si e parite nqkolko pyti weche


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: lansky]  
Автор Nasti ()
Публикувано22.08.02 17:12



ami sled 3-a akt kato ti wzemat knijkata za 6 meseca shte razberesh koga se izbiwa... dali na chowek mu e neobhodim radar moje sam da si preceni kato si naprawi precenka kak kara... az karam byrzo i si slojih ruski za 40lw. izbil si e parite nqkolko pyti weche


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: Nasti]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано22.08.02 18:29



Тва, че ти взимат книжката при втори АКТ НЕ Е ВЯРНО))))
Взимат ти книжката при второ нарушение на ограничение на скорост с превишение НАД 40 км. Я кажи откъде си го взел тоя евтин антирадар и върши ли работа?



Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Nasti ()
Публикувано23.08.02 08:50



Knijkata se wzima pri powtorno narushenie ot syshtia tip! taka e!!!

Ot Em Komplekt... ama predi wreme sega stanaha moderni i moje i te da sa im wdignali cenata... inache sa fyrsi... lowi wsichko.. malko po sofia moje da ti pisne da go slushash shtoto se burka tuk tam ... ama inache pyk lowi wsichki radari... za toq na cyrna maca mi pishti oshte ot magazina na peugeot ...


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: Nasti]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано23.08.02 13:19



кви актове бе човек....само на ръка им давам.....даже мисля да почна да им давам по 5 лева вместо по 10 - щото на 10 са прекалено доволни

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: lansky]  
Автор julys (205)
Публикувано23.08.02 14:43



to fisha ti e 10, ama ia dojde do obshtinata, ia ne:):):)
niama da digash mizita ej:)



br:)


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: julys]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано23.08.02 14:58



ти кой закон четеш...... щото първия път бях със 39км отгоре......глоба 20лева и 4точки от талона... втория път ме ковнаха на магистралата...бях яхнал спирачките ама ме ковна на 141.... с фиш десет лева не се разминавам....

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема Re: Дали има смисъл да си купи човек антирадарнови [re: bilboto]  
АвторШoфийop (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 16:53



Ако колата е служебна, има и още как. Кара се много, винаги си закъснял и шефовете те подпират, а актовете се пишат на шофьора, не на шефа му. Обикновено служебните коли са и по-засукани и не им е проблем да превишават ограниченията / а те са правени като за газки и зилове ебати/ с 50 км и отгоре без да се усеща човек. За личния автомобил с пробег до 10 000 км годишно и едно ходене до морето дълъг път, наистина е съмнително дали ще се изплати. Впрочем, добър антирадар, който има смисъл да сложиш и да разчиташ на него да те предупреди овреме, при вяко време, релеф и т.н. почва от 200 долара и трябва да те известява поне 2000 метра преди куките, дори ако между тях и тебе има тунел на магистралата. Иначе няма смисъл. Дори и добър антирадар обаче не помага, ако куките включат своя радар в момента, когато им се появиш в полезрението след завой или баирче. Напоследък няколко пъти ми го приложиха тоя номер и с пот на чело си заработиха някой лев.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.