Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 17.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Sravnenieнови  
АвторBAl HUl (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 14:53



Znachi ima tri koli , za koito bih iskal da razbera koq ot trite e po-dobrata , kato cqlo kola , a te sa:Volkswagen Corrado Opel Calibra Audi 90 Coupe



Тема Re: Sravnenieнови [re: BAl HUl]  
Автор Nasti ()
Публикувано14.07.02 10:09



Iskash luksozna, gore dolu prostorna kola, koqto nabira dobre i razwiwa wisoka skorost?!?! togawa Audi Coupe... nqma Audi 90 Coupe - toq model ne syshtestwuwa wika se Audi Coupe.

Iskash kola s Turbo, za 2 choweka i ewentualno za po 2-3 preki treti?! togawa Corrado...shte gi zabrawiash po pytiq ako namerish dobro G60... a ako e VR6 nema smisal da komentirame, ama tam i cenite sa po-debeli.

Ako ne si pretenciozen i iskash kola okolo 150hp, koqto da se dyrji prilichno i da raboti na snosno niwo, da ima sporten wid i shto gode duh. togawa calibra.


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема tochnoнови [re: Nasti]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано14.07.02 15:51



taka e, mnogo tochno gi opredeli!

Аз пилотирам Golf II GTi!


Тема Re: Sravnenieнови [re: BAl HUl]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано14.07.02 17:47



Opel Calibra kola ot sporten tip s perfektna aerodinamika unikalen razhod na gorivo tvurdo vozene specialno za C20XE dvigatela.Ako nameri6 s turbo na putia
konkurencia po4ti niama da imash.Audi Coupe star model slabi dvigateli slaba
purgavina ne 4ak tolkova meko vozene visok razhod na gorivo dosta pari za remont se hvurliat grozen vid i nikakva promiana edin vid kufar na putia.S opel calibra 2000 16V(150 konia) shte si zadovolen napulno spored men shte im raspukvash klitora na auditata.VW Corrado specialno za G60 edin sushto mnogo dobur izbor.Interesen dizain i silen dvigatel dobra aerodinamika i dobur razhod na gorivo gore dolu izbora shte ti se svede megdu Calibra i Corrado dve naistina dobir koli4ki samo deto mai4e obema na bagagnika na corradoto e suvsem po malko.

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: Sravnenieнови [re: Calibra16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 18:33



interesno kak opredeli aerodinamikata na Corrado kato dobra?
i kak razbra 4e s G60 niama da imash problemi? ako ima Corrado koeto da e problemno, tova e imenno G60 i osobeno tia do kam 93 godina.

neznam kakvo ne ti haresva v Audito? sha ima da vzemash 4e shte ti e tolkoz lesno da presko4ish Audi s 2.8 motor.
na mene ne mi haresva samo tova 4e e skoseno Audi 80 iaice, i nishto pove4e (tova za vanshnia vid govoria de :))

na vanshen vid spored mene Calibra e nai-krasiva (vapros na vkus)
nai-aerodinami4na ot trite e Calibra.. moga i cifri4ki da ti dam..
..nai-evtina za poddrajka e Calibra.. i nai-mnogo izgniva imenno Calibra :Pp

p.s. voziata ne zavisi ot dvigatelia ti be smeshko.. tai 4e tova:
>>tvurdo vozene specialno za C20XE dvigatela
sa nai-malkoto glupavi.



Тема Re: Sravnenieнови [re: M]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано14.07.02 19:21



hahaha bila izgnivala calibrata ti useshtash li se kakvo pi6e6 moita e minala otdavna 10-godinki i niama problem .HAHAHAHA bila evtina podrgukata
evtino li e spored samo marku4a vhodiashtia za benzina da struva 56 leva?
amortisiorite bilstein sporten tip da sa 1900leva ako ne i pove4e ?
vuzdushen filtur 31 lev hahaha smiana na maslo 125 leva s maslen filtur.
rolkite + remuka 226 leva.
tezi neshta kato gi smenish posle po4ti ve4no shte si ia kara6 bez da pipa6 nishto oka4vaneto e super zdravo i nikakvi problemi niama .razhoda e unikalen ! i ne moge i da ima konkurencia v svoia klas!
Ami ela mi pak s 2.8 audi i she se probvame !nema6 problemi ama az shte vzema calibra 2000 16V s turbo,zashtoto s C20XE niama tolkova lesno da te presko4a.
vse pak teia auditata mai ima triabva da slagat po 8000 kubika dvigateli za da moga da vurviat ama az shte ti pokaga kak s 2000cm/3 dvigatel shte spukam klitora na koeto audi mi dokara6.

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: Sravnenieнови [re: M]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано14.07.02 19:52



vuprosa e ot optimalen obem na dvigatela primerno 2000cc da go napravi6 s privlekatelno moshtnost i razhod.Vseki koito i da iskara obem ot 3.0l dvigatel
mnogo iasno,4e shte vurvi OPEL s C20XE pokaza,4e moge s takuv dvigatel da
se postignat resultati,koito ostavat vpe4atliavashti do dne6no vreme!

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: Sravnenieнови [re: M]  
Автор julys (205)
Публикувано14.07.02 20:19



otnosno p.s. ti..
pukacha na klitori, maj imashe vpredvid che na kola s dvigatel c20xe (o, poklon pred slavata na toz vryh na opelnite dvigateli...:) slagat po sportni okachvania...

za pukacha na klitori... cheti predi da publukuvash (i misli) shtoto niama da ima koja da kazva kakvo si iskal da kajesh....

i btw, coupe-to na mene si mi haresva i to dosta...

p.s. pukacha na klitori, abe kato kajesh neshto ako ne mojesh da go dokajesh, stavash prekaleno smeshen i zvuchish glupavo.... mnogo silnno se iz.ra (.=s) s tova che shte skoknesh koe da e audi...



br:)


Тема Re: Sravnenieнови [re: julys]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано14.07.02 22:03



iskam da kaga mnogo neshta,4e dokato audito pu6ka s maksimalna gaz i se tormozi az shte sum go presko4il i toia shte vika shte triaska po volana abe kakuv e toia opel kakto na abiturientskata priatela mi s vectrata i posle edna ot nashia klas vikashe ama brat mi natisna do lamarina pedala na gazta na audito ohhhh ama kakuv be6e tozi OPEL axaxaxaxaxaxa togava kato si spomnia kakvo show be6e polizaia ot remusa se uplashi i mu padna palkata AXAXAXAXAXAXAXAXA

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: Sravnenieнови [re: Calibra16V]  
Автор Nasti ()
Публикувано15.07.02 08:15



nekoi tuk sa diagnoza


S Cars - Crazy Cars!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.