Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 26.06.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към Вентонови  
АвторTъпa oвцa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 15:00



Поло, Пежо 205 или Рено Клио? Спешно!!!
И според теб да си я поръчам ли или да купувам от България



Тема Re: Въпрос към Вентонови [re: Tъпa oвцa]  
АвторOзaдaчeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 15:55



Къде си бе човек?!



Тема Mai w momenta Vento otsastwa... (-)нови [re: Tъпa oвцa]  
Автор Land Shark ll (ентусиаст)
Публикувано06.03.02 19:15





Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема НЕ Е ВЯРНО!!!нови [re: Land Shark ll]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано07.03.02 09:25



Не отсъствам, а ми е развалено PC-то. Но пиша от офиса. Ама по-рядко....


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Зависи...нови [re: Tъпa oвцa]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано07.03.02 09:32



въпросът е комплексно сложен...
Зависи дали дизел или бензин. Коя година, кой модел (специално за Поло). За колко пари.
Много е относително, ако искаш ми се обади по телефона - 088/312-639.

За дизел бих взел Пежо 205 1,9Д (имах такова) - проблем при него е, че е много тежък моторът за това окачване и троши лесно предницата. Малко са му скъпи частите. Иначе е супер здрава кола. Бензиновите с нищо не блестят! Не ги препоръчвам...

Клио-то според мен доста се надценява - не е нищо особено като кола, а е доста скъпо - не го препоръчвам. Добър дизайн - май това е най-хубавото на тази кола. 1,9 Д не е никак лошо - но същият проблем като при Пежо-то. Имат големи бензинови мотори - 1,8i 16V и 2,0i Williams. Страшни резачки, но едва ли търсиш това.

Поло-то също е компромисен вариант. Дизелите не са добри. Бензиново - с максимално голям мотор. Максимално опростена кола, лесна и евтина за експлоатация и поддръжка. Най-гадна возия от трите (не че останалите са супер, ама това е най-зле...). Но все пак - по-добре Голф 2.

А, да - френските имат и проблеми с торсиона - това също не е за пренебрегване - сложен и скъп проблем става, ако не се оправи на време...

Така че, въпросът ти не е никак прост и не може да се даде еднозначен отговор. Зависи и от купувачът - кое му е на сърце и по джоба...


Volkswagen е моят автомобил!

Редактирано от Vento на 07.03.02 09:39.



Тема Благодаря, но...нови [re: Vento]  
АвторHaй-пocлe! (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 09:52



явно трябва да поясня... трябва ми малка кола - до 2500 лева. Вчера гледах една Фиеста, но двувратка за 2 650...май е по-добре да си е с 4 врати. Предложиха ми и едно Рено 19, но с двигател 1,2. Казаха ми, че двигателя бил малък за такова купе. Знам , че за тези пари не мога да купя и здрава, и нова, и бърза, и ... кола - затова и питам за тези пари какво е най-доброто! И от тук ли да купувам или поръчка. Ако го закъсам яко ще звъня, но не искам да притеснявам за щяло и ....



Тема Забравинови [re: Haй-пocлe!]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано07.03.02 10:01



и за Фиеста, и за Рено 19 с 1,2 !!!!!!! 19-ка поне с 1,7 мотор.

Защо не Корса 1,2/1,4 '91/'92г.? За около 2,000-2,500лв. Като забравиш за ръждата - не е лоша кола.


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Забравинови [re: Vento]  
Автор3aщo дa зaбpaвя Фиecтaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 10:14



А Пежо 205 или Рено 5, или Клио...



Тема Re: Забравинови [re: 3aщo дa зaбpaвя Фиec]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано07.03.02 10:19



Защото Фиеста с под 1,4 мотор е много лош избор. Моторите под 1,4 са проблемни в много отношения - мазане, валове, повдигачи и т.н. ФОРД гние като Опел - по-добре Корса, като ще гние - поне гори малко и е евтина откъм части. Форд гори много.

Щом не искаш дизел - Пежо и Клио отпадат. 5-цата отпада още преди старта - нищо хубаво не мога да кажа за нея - не си струва.

Според мен Голф 2 1,6, но до 3,000лв едва ли нещо добро ще се намери. В такъв случай аз препоръчвам Опел Корса 1,2/1,4 '91-'92г. Последният модел преди новата Корса В. С малките фарове и с новото табло вътре. Не е лош избор. Мисля, че около 2,500лв може да се вземе много добра. Само няма да й забелязваш откъм ръжда...

ВИЖ и какво бях писал по другата тема (на Тъпа овца).


Volkswagen е моят автомобил!

Редактирано от Vento на 07.03.02 10:20.



Тема ?????нови [re: Vento]  
АвторAмa бaш тъпa oвцa - жeнa! (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 10:28



Коя друга тема? Къде да гледам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.