Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 20.04.24 
Градове
   >> Враца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Hомеbox by MTelнови  
АвторBъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 11:15



Моля за информация относно качеството на услугата HOMEBOX във Враца.
Към днешна дата се предлага освен на територията на града, както и в курортен комплекс Леденика и с. Нефела.
Заслужава ли си?



Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: Bъпpoc]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано05.03.08 17:42



М-тел са се побъркали!!! господи, тази услуга би могла да се ползва само при наличието на 3G а във Враца, че има - има, но само в центъра на града. Как ще си позволяват да продават услугата като нямат покритиет! Знаете ли от къде знам? Ами имам Vodafone Mobile Connect Card, за която плащам луди пари за мобилен интернет навсякъде. Е да ама не е навсякъде.. Господи... ненормалници да тия от М-тел..

Знаете ли какво, попитайте преди да купите М-тел! Но не очаквайте и 100% истината!

stop, don`t, no = really good words


Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: GDi]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 21:06



Пич,тази услуга въобще не изисква наличието на 3G мрежа нито има нещо общо с нея.Същото се отнася и за Vodafone Mobile Connect Card.



Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: Myxaтa]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано13.03.08 08:55



добре, за преноса на глас съм съгласен, и gsm мрежа стига, но интернет през GPRS ли да го ползвам. 4-5 к/с е равносилно на бТК по телефон преди 10 години...

stop, don`t, no = really good words


Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: GDi]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 10:11



Батка,GPRS не е 4-5 к/с.
А чувал ли си за EDGE ?



Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: Myxaтa]  
АвторMaнчo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 10:21



GPRS-теоретично 160 Kbit/s,реално между 30 и 80 Kbit/s
EDGE-теоретично 473,6 Kbit/s,реално между 160 и 236,8 Kbit/s



Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: Maнчo]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано13.03.08 14:41



теоритично и реално мтел нямат EDGE Покритие и минава от 3г на 2г веднага. Как знам? В момента съм кафе Мания, 3г-то беше 1 черичка, разпадна се и веднага светлинката ми стана светлозеленка и показа 5 чертички гпрс.

В Пловдив има EDGE, но в случая говорим за Враца.. та, поправка.. около 15 к развивам, не е 4/5... но това 15 к е най-добрия случай както е в момента

stop, don`t, no = really good words


Тема Re: Hомеbox by MTelнови [re: GDi]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 16:04



Пич,а как разбра че си на GPRS а не на EDGE?
Ти по чертичките ли разбираш дали има или няма EDGE?



Тема Re: Hомеbox by MTel [re: Myxaтa]  
Автор GDi (i for idiot)
Публикувано13.03.08 20:30



Много не обичам да ме изкарват малоумен, затова ще обясня как разбирам. Първо на софтуера на М-тел VMC–то си пише на какъв тип мрежа се е вързало и второ на самата карта ( VMC ) има светлинен индикатор който свети светлозелено когато е gprs, тъмно зелено когато е edge и синьо когато е hdspa ( 3g ). Мога да правя разлика между светлото и тъмното зелено защото съм виждал и двата вида..



stop, don`t, no = really good words

Тема Re: Hомеbox by MTel [re: GDi]  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 04:07



не знам дали грешката е моя ,но за тия пари не даваха ли 5МБ трафик демек една песен да изтеглиш и после финишираш




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.