Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 19.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Към опиталите "Детокс-процедурата"нови  
АвторИзkyшeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 19:11



Има ли някой тук, който да е опитал вече Детокс-процедурата на козметичен център "Дерма" във Враца?
От рекламата чувам, че тази процедура извежда токсините от организма- следствие ежедневния стрес и натоварения с вредности стил на живот. Че дава релакс, прочистване и нова енергия за организма. Нещо, от което мнозина се нуждаем.
Аз лично се изкушавам да пробвам, ако има някой, който да потвърди от личен опит полезния ефект.
Моля опиталите, да споделят резултата. И ако той е добър, това би било чудесно за мен, а и вероятно за мнозина съграждани.



Тема Re: Към опиталите "Детокс-процедурата"нови [re: Изkyшeнa]  
АвторИзkyшeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 08:26



Я излез на разходка в Балкана с любим човек, направете си пикник, един романтичен секс в гората и знай че по-добро очистване от токсините, релакс и енергия от това няма. Стига сте се връзвали на разни шмекерии с едничката цел да ви приберат парите.



Тема Re: Към "откривателя на топлата вода"нови [re: Изkyшeн]  
АвторИзkyшeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 20:19



Браво!
Ти откри топлата вода! И то - безплатно.
Обаче на мен ми бе интересно какво биха споделили опиталите Детокс-процедурата.



Тема Re: Към "откривателя на топлата вода"нови [re: Изkyшeнa]  
АвторИзkyшeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 07:53



Очертава се ти да си първата "Детокс-очистителка". Хубаво, щом ти харесва ползвай студената вода. След процедурата изпий и една чаша от нея.





Тема Re: Към "откривателя на топлата вода" [re: Изkyшeн]  
Автордo изkyшeн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 22:47



не разбрали, че това е реклама





Тема Re: Към "откривателя на топлата вода"нови [re: дo изkyшeн]  
АвторИзkyшeн (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 06:06



Всеки ден всички хора извършват детокс-процедурата, но козметичния център се нарича W.C.. В повечето случай по няколко пъти дневно и напълно безплатно.





Тема Re: Към "откривателя на топлата вода"нови [re: Изkyшeн]  
Автордo изkyшeния (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 16:22



Въпреки, че темата е съвсем друга, нека ти кажа:
Всеки ден и всички хора ползват W.C.-то... да. А такива като тебе, дето всеки ден и всяка нощ поемат безотказно и в безмерни дози алкохолните токсини, по пълнолуние се облекчават и тук - във форума, смятайки го за "W.C.-то".
То и във форума си е безплатно, вярно, дано ти е поне малко удовлетворително, че си се пробвал да си някому интересен.
Въпреки, че за комплексарско-завистнически спазми и диарии като твоите ... един форум не е достатъчен. Лъжовни са облекченията ти тук, защото усърдните ти дерзания натрупват токсините и изпражненията ти основно върху собствената ти глава. В опита си да превърнеш живота на другите във W.C., правиш своя такъв.
Поздравления!



Тема До изкушената особа:нови [re: дo изkyшeния]  
АвторИзkyшeн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 16:14



От цялото ви повествование се налага извода, че се нуждаете не толкова от детоксикация на организма, колкото от пречистване на бедната ви душица. В заформилия се безобидно-шеговит спор никъде не си позволих да ви обиждам персонално докато вие се нахвърлихте със злоба не върху аргументите ми, а върху мен самия. Конвенционален случай: болната глава ражда болни идеи, една от които е и идеята за детокс-измишльотините. Успех!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.