Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 16.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано08.01.07 23:30



hora 4estno vi kazvam kato doida v vraca i se usmihvam prekaleno mnogo,sega neiskam da obidq nikoi no za6to vra4anite sa tolkova ednakvi i prozra4ni hora,4eta temite po nadolu i nai ve4e za6to vra4anite sa naduti?az li4no ne poznavam naduti vra4ani a edni srednostatisti4eski muhliovci koito naistina si mislqt 4e kato imat 20lv v djoba sa nai e da ama ne e taka,tuk v sofia go nqma tova ne6to.vra4anite kupuvat hubavite koli dre6ki telefon4eta i posle qdat hlqb i sol na tova li mu kazvate naduti hora az ne mislq 4e sa naduti a jalki,zna4i az imam prekaleno mnogo pari i ot vsi4ko oba4e ne kupuvam skupi koli i da se pravq na ne6to koeto ne sum,zatova vi kazvam hora kato doida v vraca naistina se usmihva no ne ot 6tastie a ot sujalenie kum nqkoi hora,ne iskam da obijdam nikoi pak kazvam za6toto priatelq mi e ot vraca,az imam baba i dqdo v edno selo do vraca i apartament v vraca vraca na men mi e lubimia grad no horata tam prosto me oteg4avat,molq vi ne deite da budete kato tqh,i pari imam i koli i drehi i vsi4ko kakvoto iskam ot ni6to ne sum li6ena naprotiv dava mi se v pove4e no ne sum jalka v o4ite na drugite,koito e suglasen s men neka da pi6e 6te se radvam mnogo da se zapoznaia s o6te priatni hora ot vraca,a koito ne e suglasen s men nemoga da go nakaram da bude a samo 6te mu se usmihna kakto pravq vseki put.emi tova e za sega ako iskate pi6ete 6te govorim i po drugi temi ei taka ve4er kato se pribiram i nqma kakvo da pravq mi e interesno da se zanimavam pi6ete:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:04



Враца е град, в който (както в повечето по-големи градове) можеш да срещнеш всякакви личности. Разбира се има и от този типаж, който описваш, но ако си пътувала повечко, много добре знаеш, че такива хора има навсякъде. Нали така. А пък все пак и кои сме ние да ги съдим. Всеки има право на личен избор. Щом е решил да кара скъпа кола, а да "яде сол" (доста пресилено) това си е негова работа. Всеки сам решава за какво да харчи парите си. Сигурен съм, че има много хора, които могат да се "усмихнат" и на някои твои действия и постъпки. Защо според теб точно твоят избор и начин на живот пък е най-правилен???

Но както казах в началото във Враца има всякакви хора. Трудно може да се поставят в общ знаменател. Може би едно от малкото неща, които ги обединява е самочувствието и непукизма. Може би донякъде и мнителността.

Така мисля, аз по въпроса. А към теб един малък съвет. Другия път като идваш във Враца, се усмихвай още по-често. Но не заради разликата в начина на живот на определени хора и твоя, заради наистина красивите неща в този град. Тези неща, които наистина го отличават от много други градове.
Поздрави!







Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: DUST]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано11.01.07 21:25



zna4i putuvala sum prekaleno mnogo i putuvam vse o6te kakto v bg taka i v 4ujbina za6toto prosto imam tazi vuzmojnost no ne mislq 4e ima navsqkade takiva hora kato vra4anite,no iskam da uto4nq 4e ne slagam pod ob6t znamenatel vsi4ki govorq za opredelen broi hora koito poznavam li4no i koito cqla vraca gi znae izvinqvam se 4e ne sum se douto4nila predniq put no govorq za opredeleni hora.moq na4in na jivot e korenno razli4en ot tqh,purvoto koeto az imam pari i koli blagodarenie na ba6ta mi no toi ne qde hlqb i sol za da bude tarikat v o4ite na drugite,vtoroto koeto e 4e ima hora koito se usmihvat na moq na4in na jivot za6toto znaqt 4e ne e izmislen i al4en.a tova za samo4uvstvieto az ne mislq 4e te go imat tova tqhnoto ne e samo4uvstvie a al4nost pone az taka mislq i pak kazvam govorq za opredeleni hora koito sa polovin vraca.prez den sum v vraca i tam sum otrasnala ako moga taka da go kaja i da ti kaja 4estno ``DUST`` se usmihvam i na krasivite ne6ta v neia za6toto kakto kazah za men vraca e nai krasivia grad tam e moia jivot i moite priateli,ne 4e tuk v sf nqmam no v vraca sa po golqma 4ast.kakto i da izvinqvam se za gre6kata 4e ne sum uto4nila 4e govorq za opredelen broi hora.radvam se 4e oburna vnimanie i na moiata tema i 6te se radvam da obsujdame i drugi otnosno vraca i moje i drugi gradove i durjavi.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Автор DUST (член)
Публикувано12.01.07 14:07



Ами и аз съм пътувал доста и мога да ти кажа, че съм срещал всякакви хора. И лоши и добри, и умни и прости. Срещал съм често и от този типаж, който описваш. Повярвай, че навсякъде в България ги има такива. В София също ги има не само такива, но и много по-неприятни личности. Но хайде да не продължаваме тази тема. Все пак всеки си избира сам какъв да бъде и как да живее, нали?
Ще се радвам да участваш активно във другите теми във форума и разбира се да публукуваш свои. Поздрави!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: DUST]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано12.01.07 17:27



da taka e prav si.radvam se pone ima s koi da si govorq v tozi sait za6toto mai mi se struva 4e nikoi nqma vse edni i su6ta.aide bye za sega ot men pak 6te pi6em i dobavqme novi temi nali:P)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Авторa, нe тaka (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 20:15



Абе, надута гъско, защо не се научиш най-напред да пишеш правилно, грамотно и после да критикуваш този и онзи. Такава грандоманщина срещам за първи път! Пази боже сляпо да прогледне!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: a, нe тaka]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано21.01.07 12:05



vij sega kakvo 6te ti kaja i da sum naduta guska ima s kakvo da go pokria,i ne otri4am 4e sum grandomanka nqma za6to da go kria,az sum se nau4ila kak da pi6a a ti se nau4i kak se durji s horata i togava pi6i a otnosno tova koeto sum go napisala si e taka i ne govorq za cqla vraca a za opredelni hora nau4ise purvo da 4ete6 i posle da pi6e6 taka 4e priatne den :)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Авторqj mi huq (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 16:12



ti si pedal be ne6tasno laino takova.kat doide6 U ВРАЦА(столица на Balgariq)ela na centara,na plo6tada tam kadeto ima mn mqsto be taoak(pred pametnika na BOTEV)i iskre6ti vsi4ko t^va det si go napisal i 6a vidim kvo 6a napraat "SREDNO STATISTI4ESKITE MUHLIOVCI OT VRACA" lainar dri6lqv,abi4,zaka6mer si ei pedal.da lapa6 huiovete na vsi4ki VRA4ANI,i ustata ti 6a stane kat kuminite na HIMKO VRACA.pedal





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: qj mi huq]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано25.01.07 18:23



abe ei ne6tastnik purvo sum momi4e vzemi nau4i razlikata kakva e no mai nemoje6 da q napravi6.i vtoro koeto iskam da ti kaja 4e kato doida v vraca vsi4ki sedqt i me gledat i mul4at taka 4e ne me karaia da mlukne6 i ti.moga da doida pred po6tata i kudeto i da e drugade i da kaja vsi4ko koeto mislq za6toto znam koi e zad gurba mi i ne mi govori za6toto nai lesno moje da mlukne6 za6toto te znam koi si razbra li?kogato imam nqkoi zad gurba i gi imam tezi ``nqkoi`` si govorq i si pravq kakvoto iskam v vraca i tuk v sf za6toto neznae6 koq sum i koi sa horata zad men.razberi 4e ne mi puka ot mneniqta na takiva kesteni kato teb ne mi pravi6 vpe4atlenie s selskite si komentari.bye bye:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Авторebcho (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 12:16



haha mnogo ste mi smeshni tuka...Tebe ne te znam kakva si ama znam gi takiva kato tebe pikli ako nemat gryb sa nishto na tate parichkite na tate kolichkite i ti defakto si edno nishto koeto samo pishe po forumite i si misli che e mnogo vajno...Az ne sym ot Vraca ama edin pyt edna kuchka s vrachanska registraciq shteshe da me sgazi na peshehodna pyteka s edna hubava kola i ako q beh sbaral nali se seshtash...Ne me vylnuva koi stoi zad gyrba i]]]]Aide chao i jivi i zdravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.