Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 19.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Не сте сами"нови  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано08.02.07 13:14



Молебен за спасението на българските медици в Либия ще бъде отслужен на 9 февруари-петък пред читалище “Развитие” във Враца. Той е част от кампанията “Не сте сами” на Дарик радио, вестник Стандарт и бТВ. В протестния митинг участие досега са заявили Община Враца, БЧК, синдикатът на българските учители в областния град и множество граждани и обществени организации. Доброволци от младежката структура на БЧК ще раздават трикольорни лентички с надписа “Не сте сами”. На митинга в Монтана същия ден ще бъде прочетен и текста на химна, който ще бъде изпълнен от звездите на българската естрада часове по-късно на пл. “Александър Невски”.



Тема Re: "Не сте сами"нови [re: DUST]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано08.02.07 22:25



Едно допълнение: Инициативата започва в 14 часа!



Тема Re: "Не сте сами" [re: DUST]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 12:29



Мале ония от общината ще идат да ревнат да отчетат дейност.То се знай народа първо трябваше да си мълчи па сега " НЕ СТЕ САМИ" . Да , ама не- само те си знаят толкова години какво им е ,па ние тук на 9-тата- НЕ СТЕ САМИ. Да одят ония в парламента идиоти да си прават митинги .Ние да идем да хванем либийския посланник и семейството му да ги видя кво ще направат.Дали им е било добре на наще толкова години. Предлагам както вече някой пусна в нета да изберем СЕСТРИТЕ ЗА ЕВРОДЕПУТАТИ,па да видим и в Брюксел кво ша направат като само се правят на загрижени.Е как ще стане това Либия купува от Франция самолети за милиони еуро Италия се интересува от горивата им пък ще помогнат,ще разговарят -кой го е грижа бе .Прави са сестрите да се сърдят и то само на наще политици щото никой не ни е длъжен- пък сеа правят митинги не сте сами- да не са с мен.Сами са и тва е . Кадафито не е прост и диктува живота на цал народ толкова години.Тия наще крадлйовци си мислят,че тва сме ние овци -ще му поставят условия.Много лошо са си изиграли картите в началото а сега НЕ СТЕ САМИ. Я ми кажи защо Русия не направи нещо по въпроса толкова време,тая номенклатура наща що не потърси помощ и от Путин?Те незнаят на кого се дупят толкова години НАТО ли,ЕСли,РУСИЯли ,а ние само на избори се влачим и митинги ма за кой ?-то шилето на къде го подкараш на там оди и само блее.ДАРИК, СТАНДАРТ, Б4К-що не напраиха тоя митинг преди 7-8год.щот и медийте са ни такива кво им пуснат отгоре тва правят мълчали са до сега, пък сега народа ще оправи политиката на ония говеда. Пак ни манипулират защо ли,щото виждат че и ЕС( любимите) няма да пмагат, и НАТОТОна Пасито .Баре ние като изблеем тия да направят нещо щото наще са безсилни.Мислеха си че като влезем в ЕС ще стане нещо по въпроса ха ха -тия ако им е било много до сестрите що не направиха ЕМБАГО на либииците,ма лани, ще си платим това членство през носовете.Молебени и лентички- жените да не са умрели бе.Реклами и трансперанти на М-тел.В-тел,Глобъл- що не ги свалиха па да сложат снимките на сестрите на тях, па по магистралите да сложат дето минават чужденци ми ония от ДПС да направят и те на турски език- ми ленти и молебени . Айде че се ядосвам много слагай лентата и бегай ще видиш,че е залудо.





Тема Re: "Не сте сами"нови [re: M]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано09.02.07 22:20



Прав си, че на такива мероприятия властта неминуемо присъства. Прав си, че в повечето случаи е там за да извлича и политически дивиденти. Но пък ако не са там, други ще кажат - къде бяхте? В крайна сметка трябва да присъстват.
Но има хора, които отиват на протестите като единствената цел е точно политическия дивидент. Виж например какво направи днес Волен Сидеров на митинга на таксиметровите шофьори. Той явно си мислеше, че ще го приемат и едва ли не ще го носят на ръце, но беше оплют и изгонен. Този път не си изигра картите добре.



Тема Re: "Не сте сами"нови [re: DUST]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано09.02.07 22:40



От ГЕРБ днес също се включиха в инициативата "Не сте сами" с автомобилно шествие от ДНА до Химко!



Тема Re: "Не сте сами"нови [re: DUST]  
АвторMИPOГЛEД (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 14:45



Бе ти да си немислиш че съм от ГЕРБ. Не ме вълнуват нито тея нито никой.А що се отнася до Волен той добре отиде ма тия простите трябваше да тръгнат с него па да излезе оня народ па вътре в парламента, па бой и скубане да се махнат тия вампири ,че ни докараха до просешка тояга. И стига си говорил празни приказки ми ше ги настойва ми. Я виж колко мтинги има напоследък.Тия хора не са излезли от много добро,само на тебе май ти харесва да ни прават на луди.ТРЯБВА ГРАЖДАНСКО НЕПОД4ИНЕНИЕ ЕЙ демокрацията се извоюва само с такова, а не с празни приказки. Кръв трябва да се пусне от тия та да знаят, че неможе да ги храним обличаме и коли да си купят на наш гръб па да не мислят за нас.Видя ли ги кви коли имат ,кви палати си напрайли и нагли- данъци не плащат,че БИЛИ НА ФИРМИ ТИЯ ДВОРЦИ И ЛИМУЗИНИ.Па аз незнам на моита фирма да са регистрирани.ОТВОРИ СИ О4ИТЕ ЕЙЙстига бле по форумите празни приказки.Аз от мойте данъци неискам да правят паметници ,а да направят нещо за децата,колко пъти на ден ще слушам ЗОВ ЗА ПОМОщ тая държава няма ли да се погрижи за нещо бе само за ония хрантутници ли ще живеем





Тема Re: "Не сте сами"нови [re: MИPOГЛEД]  
АвторKypти (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 19:54



Не сте сами! Винаги има някой който Ви наблюдава.............



Тема Re: "Не сте сами"нови [re: DUST]  
АвторMИPOГЛEД (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 10:35



Бе курти ли си къв ли , какво искаш да кажеш -малко съм тъп и неразбирам.Кой ни наблюдава бе, то да има кой ще се радвам ма нямааа...



Тема Re: "Не сте сами"нови [re: MИPOГЛEД]  
АвторKypти (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 12:30



Не си чеши носа, наблюдавам те........



Тема Re: "Не сте сами"нови [re: Kypти]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 18:03



`Наблюдателя` - винаги е имало има го и ще го има наблюдението -
Да си кажеш тежненията че те ограбват топлофикации в и к енерго че колбасите не са от месо е полезно както за властта така и за самия човек
за властта - която и да е власт трябва по някакъв начин да сверява часовника си с тежненията на хората - а така дава и възможност да се изпусне гнева
за човека - като си осъзнае проблема си търси начин да си го решава
а ако и властта ако му помогне добре дошло - да каже на малоумниците крадци че нямат мярка - нали за това е власт

Наблюдателите обаче сте тъпи парчета - защото си мислите че сте голямата работа и можете да заплашвате и управлявате хората - къде ви намират такива малоумници?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.