Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 23.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся си доктор  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 22:12



Здравейте. Отскоро съм във Враца. Трябва да си избера личен лекар. Във интернета на Враца открих само Д-р Банов, Д-р Торбова, Д-р Айков. Кого да избера? Препоръчайте ми. Ще ви бъда много благодарна. Интересува ме не само професионалното им ниво а и репутацията им като хора. Във Видин се напатих от селските изпълнения на бившия ми лекар и любимец и половинката му.



Тема Re: Търся си докторнови [re: Гocт]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 22:20



Д-Р. Айков наистина е много отговорен и добър лекар, за него знам че работеше в спешния център , незнам дали работи като джи пи.
Мога да ти препоръчам д-р Витанска работи във 2 градска на 2 етаж , кабинет 202. От 2000г. е моя лична лекарка и досега не ми е отказвала помощ , когато се е налагало . Много е отговорна и старателна . КЪСМЕТ!



Тема Re: Търся си докторнови [re: meri]  
АвторPacient (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 22:27



Д-р торбова е моя доктор. кажете нещо за нея. нещо май ми се върти из главата да търся друг



Тема Re: Търся си докторнови [re: Гocт]  
Автор DUST (минаващ)
Публикувано14.02.06 15:59



Ами първо, добре дошъл във Враца! Отколко време живееш тук?
Относно питането ти, не мога да ти помогна с подробна информация за лекари. Със сигурност има много добри и не толкова добри. Нека другите кажата своето виждане по въпроса.

Ако имаш питане по други въпроси свързани във Враца, съм насреща!
Поздрави!



Тема Re: Търся си докторнови [re: Гocт]  
Авторm_mm (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 11:28



emi konsultirai se s nqkoi blizak priqtel



Тема Re: Търся си докторнови [re: meri]  
Авторвp (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 14:21



Айков е гола вода като човек - нахален, нетолерантен, може да се държи и като простак. Като лекар не знам. Иначе е умен.



Тема Re: Търся си докторнови [re: вp]  
Автор DUST (член)
Публикувано10.03.06 14:47



В коя област е специалист този докотор?



Тема Re: Търся си докторнови [re: Гocт]  
Авторлъ4o (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 14:21



Аз също съм от дръг град и мах проблем и единственият доктор който ми помогна е д-р Банов.Препоръчвам Ви го.



Тема Re: Търся си докторнови [re: Гocт]  
АвторД- Topбoвa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 23:13



Здравейте всички! Весела Коледа и БЪДЕТЕ ЗДРАВИ !
Мери, ако все още си търсиш доктор във Враца, искам да ти напомня,че срокът за преизбор на личен лекар изтича на 31.12.2006. Следващ преизбор може да се прави на 01.06.2007.
Само за информация искам да ви кажа, че във Враца работят много повече от изброените от вас лични лекари. Всеки със своите качества. Имате богат избор.
Според мен човек случва на добър личен лекар чрез собствен опит, избира лекаря си според собствените си проблеми и според отзивчивостта и компетентността на специалиста, към когото се е обърнал и получил или неполучил помощ. Съветите на други хора са доста субективни и не винаги от полза за вашите лични проблеми.
Една корекция ще си позволя да направя сега на коментарите ви:
Д-р Айков е един прекрасен човек, добър и отговорен лекар, който работи в Спешен център. Той няма индивидуален договор със Здравна каса, не е Джи Пи.
Д-р Айков работи при мен от 6 години по трудов договор като мой заместник, в случаите на отсъствието ми. Така, че хората, които го харесват могат да ползуват услугите му/по линия на Здравната каса/ чрез записване в моята пациентска листа. На тези, които не го харесват, искам да кажа, че ако попаднат по спешност при него в Центъра за спешна помощ ще получат максимумът и най-доброто, което докторът е доказал за себе си с дългогодишен стаж в Спешен център.
При мен са работили много и различни заместващи лекари, едни са идвали, други са си отивали, но Д-р Айков е постоянно присъствие, защото е оценен добре не само от мен, но и от многобройната ми пациентела като човечен, точно и бързо реагиращ и професионално отработен.
Възползвам се от момента, да пожелая на всички ви здраве, късмет и успехи през новата 2007 година!
Спорен и лек европейски път!
И много светлина, много любов и много перспектива!
И не забравяйте, че изборът на личен лекар е ЛИЧЕН ИЗБОР... дори по-важен от избора ви за кмет, защото ви касае лично и поединично и то по отношение на вашето най-ценно богатство-ЗДРАВЕТО !
Д-р Даниела Торбова-Враца- моб.тел.0889/31643




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.