Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 19.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предложениенови  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано13.09.05 16:57



наистина от скоро пиша в клуба и сме малко народ тук, но предлагам следното: има няколко души, които като мен са по-редовни, някой даже са регистрирани (хванете и останалите го направете), дайте да говорим с администраторите и да изберем един за модератор, който да търка спама, да разкарва простотийте на тор/кариес/не знам си кой, ако не са ни забавни и да направи темата за новите неща на DUST статична, ако той има време и желание може и направо да е модератора.
не знам какво ще кажете... дайте предложения, вярно че клуба не е много оживен, но пък на мен си ми харесва.



Тема Re: Предложение [re: gamina]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано13.09.05 18:22



Имаше такива предложения по едно време,но всичко остана само на приказка,пардон на писане.
Аз влизам тук по няколко пъти в месеца, колкото да установя, че или нищо ново няма или пак някой е излял поредната доза помия.
Иначе идеята ти е добра-понякога тук наминават хора,които не знаят какъв им е проблема



Тема Re: Предложениенови [re: dve_sledi]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 13:22



Аз бих се съгласил да бъда модератор но мисля, че няма нужда от такъв. Ако някой излива във форума помии няма да му обръщаме внимание и темата ще отпадне след време.
Практиката показва, че във клубовете със модератор рано или късно най-коментирани са действията на модератора. Не ми се иска и във клуб Враца да стане така.



Тема Re: Предложениенови [re: DUST]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано15.09.05 09:42



и аз поразмислих, ама много се издразних от спама и простотиите... whatever. и без друго май сме пет човека регистрирани...



Тема хехехенови [re: gamina]  
АвторCSKA_1948 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 18:09





Направих сигурно 15 такива предложения но никои не поиска да се съгласи.Преди пишеш с друг ник ... и тогава поисках да има модератор тук но пак никои не се съгласи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.