Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 19.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема черен списак на магазините в врацанови  
Автор ka4oO1 (непознат )
Публикувано29.04.05 17:11



здравеите,предполагам 4е всеки се е опарил от вра4анските магазини



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: ka4oO1]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано29.04.05 21:06



Ми какво да се каже за врачанските магазини?Абсолютно никакво качество а цените са колосални.Не може да искам да си взема маратонки а единствените качествени да струват 190лв. и то в град като Враца и най-вече в държава като България.Не че ги нямам но просто един гражданин никога няма да хвърли над 90€ за маратонки.Че те на запад са също около 80-90€.

Честно казано не знам за някво качествено облекло във Враца.



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: ka4oO1]  
Авторvr (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 12:50



срещу сградата на ДЗИ има магазин за газови уредби и др. ако искате продавачката да ви бие идете там. много е културно момичето, направо я е яд че се е родила.



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: ka4oO1]  
Авторoпapeн (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 12:55



ако искате да ви избият зъбите даите си телевизора за ремонт в телевизиония сервиз на Марин на ул. Иванка Ботева,много ефтино е там ремонта излиза като да си купиш нов телевизор



Тема Re: черен списак на магазините в враца [re: oпapeн]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 16:59



Kym 4ernia spisyk moga da otnesa magazin the Mix sre6tu Zdravec (mnogo nahalni prodava4ki.

Kym belia spisyk moga da otnesa magazin Galateia, butik Preslava, magazin Svetyl Dom i t.n.

Spored men obslujvaneto vyv Vratza se e promenilo v polojitelna nasoka. Nadiavam se navsiakyde da stane taka.



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: ka4oO1]  
Автор4i4kata (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 01:31



magazina na 4erveniq plo6tad za hranitelni stoki. Mnooooogo zle sa tiq prodava4ki shte kaje6 4e as sam im vinoven 4e sa se rodili



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: ka4oO1]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 11:44



MEGASOFT mnogo sa naduti i cenite im sa na 50% po visoki ot drugite firmi koito prodavat komputri ako imat ne6to eftino to e mente



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: klient]  
АвторVypros4e (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 10:34



A kyde se predlagat kompiutri na nai-izgodni ceni vyv Vratza?
Kazvali sa mi, 4e v PC life bili niski cenite. Vie kak mislite?



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: ka4oO1]  
Автор sunny23 (непознат )
Публикувано11.05.05 14:03



Здравейте. Аз съм от София, но понеже се опарих от един магазин във вашия мил град и реших да пиша. Преди няколко месеца мъжа ми беше във Враца командировка и решил да купи съединител за колата от един магазин, който се намира от светофара след болницата, като се продължи направо. Никой обаче не му споменал, че има два модела и така се озовахме със съединител за 44 лв, който не става за нашата кола. След една седмица имахме път натам и минахме да го върнем. А пък продавача (един смешен дядка), едва не ни изхвърли от магазина. Развика се, опита да ритне мъжа ми и каза, че автомонтьорите в София били прости и не разбирали от съединители. . Направо бях супер възмутен от отношението към КЛИЕНТИ. Тук в София, ако някой се държи така, не знам кой ще му влиза в магазина.



Тема Re: черен списак на магазините в врацанови [re: sunny23]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:43



Хайде, хайде! :)
И ние сме ходили в София и сме виждали подобно обслужване и там. Има го навсякъде, нито един град в България още не може да се похвали със 100% евро обслъжване, но все пак като цяло има положителна тенденция




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.