Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 17.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема http://radio.vratza.net/ стартиранови  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано20.03.04 15:48



директен линк за слушане на радиото което излъчва експериментално засега - http://radio.vratza.net/start.pls




Тема Re: http://radio.vratza.net/ стартиранови [re: vratzaNET]  
АвторПpъц (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 22:45



Пръц Пръц радио не свиръц.... не ви свири радиото!



Тема Re: пръцнови [re: Пpъц]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано21.03.04 11:06



пръц пръц радиото не е спирало от за повече от минута за последните 24 часа, явно си карък мой човек




Тема Re: пръцнови [re: vratzaNET]  
АвторПpъц (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 13:57



Пич, аз съм с такава връзка, която ти не си виждал наживо, твоето радио не иска да работи... и не съм карък, явно ти си карък. Днес забелязах че си блокнал едно IP, очаквай БРУТАЛНО ВКЛЮЧВАНЕ от едно друго IP! 6те има ЯКО аМА ЯКО да ограницаваш, цели пакети айпита ще ограничаваш, щом си бъзльо ще ти поограничим аудиторията



Тема Re: пръцнови [re: Пpъц]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано22.03.04 14:16



Вижда се, че само на форума... не ти стига. Такъв вид аудиотория като теб въобще не бих казал че ми трябва, така че те режем на целя сайт ще те лишим от везможността възможността да слушаш и радиото даже, щото явно не ти харесва...
<03/22/04@14:00:11> [dest: 62.176.64.170] starting stream (UID: 3)[L: 1]{A: Nullsoft Winamp3 version 3.0d build 488}(P: 0)
<03/22/04@14:00:52> [dest: 62.176.64.170] connection closed (41 seconds) (UID: 3)[L: 0]{Bytes: 122880}(P: 0)




Тема Re: пръцнови [re: vratzaNET]  
АвторПpъц (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 22:56



Хахахаха ми точно така, тъпако:))))) току що отряза едно от ай-пи-тата на Мобикомм:))))) Хахахахахахахахах а знаш ли колко много народ влиза от там???? Аз сега се свързван през ланчето да ти гледам и слушам сеира:))))



Тема Re: пръцнови [re: Пpъц]  
Автор vratzaNET (admin)
Публикувано24.03.04 08:50



Защо си мислиш, че незнам какво съм отрязал, а и честно казано само ти влизаше от 62.176.64.* така че не смятам че съм лишил от достъп до сайта някой невинен посетител. Ох знаеш ли, не ми се занимава с такива пръцльовци като тебе така че въобще ще те игнорирам занапред, имам си по-важна работа от това да се занимавам с простотиите ти. Аз просто не съм загубен смотаняк от село и не подценявам нищо и никой ахахахха




Тема Re: пръцнови [re: vratzaNET]  
АвторПpъц (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 09:32



Хихихихихи, ми те само от м-реал от село Враца ли ти влизат:))))) Ние тука в милионните села да мрем ли бе "гражданино":)))))

Топикът на цялата работа бе прост: с колегите ми искахме да разбереч дали си склонен да игнорнеш цял пакет, за да спеш спокойно, че някой няма да говори за пъпки:)

Е, аз спечелих:))))))) Айде пак на ланчетоооооооооооооооооооооооо:))))

Решихме да не те подхващаме с фалшиви ай-пи-та, че верно ще си останеш с м-реал.нет

Със здраве, гражданино!



Тема Re: пръцнови [re: Пpъц]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 23:47



Emi za edno e prav Pruc, tova che e super tupo da ogranichite cial paket IP-ta. Eto az sum ot vratza no jiveia v sofia, v rabotata sum na mreja, vku6ti s karta ot mobikom. sega gledam temata i iskam da se vkliucha no ne moga, zashtoto ste zabranili dostupa.
ako imate problemi s potrebiteli - ne se pravi po tozi nahcin, taka ogranichavate samite sebe si, koeto znachi che se podceniavate. ako ne vi puka naistina ot prikazkite na horata - podminavajte gi.



Тема Re: пръц [re: Пpъц]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 23:59



Хей, "пръц" ли си, пръдльо ли си, не знам, ама като те гледам май ти е доста скучен животеца, щом се занимаваш с подобни глупости. Завистта май не ти дава и миг покой. Защо не направиш и ти нещо подобно като враца.нет, а? Защото искаш да рушиш, а не да създаваш. Такива като теб познавам доста и определено мога да кажа, че това сте най-големите отрепки и идиоти с явни признаци на олигофрения.
Съветвам те още веднъж. Опитай се да създадеш нещо добро сам. Ще видиш, че след това ще почустваш по-щастлив от всякога.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.